هدر موبایل
1392/12/18 12:23:52
سرویس سیاسی
خدائی سوری:

آمریکا شکست خود در تحریم ایران را بپذیرد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ایران امروز قدرتمندتر از گذشته شده و آمریکا شکست خود در تحریم ایران را بپذیرد.
آمریکا شکست خود در تحریم ایران را بپذیرد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: ایران امروز قدرتمندتر از گذشته شده و آمریکا شکست خود در تحریم ایران را بپذیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/44173.jpg آمریکا,شکست,خود,در,تحریم,ایران,را,بپذیرد Icana

حجت الله خدائی سوری در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران همیشه بر اصول خود در مذاکرات پایبند بوده است، اظهار داشت: غربی ها و آمریکایی ها امروز به این نتیجه رسیده اند که بحث استفاده از انرژی صلح آمیز هسته ای توسط ایران را باید جدی بگیرند.

نماینده مردم لرستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به صحبت های باراک اوباما، خاطرنشان کرد: اوباما می داند که کاری نمی تواند بکند و صحبت هایی که انجام می دهد نیز بدلیل فشارهایی است که ازسوی نمایندگان کنگره بر او وارد شده است.

وی با بیان اینکه آمریکا با گزینه هایی که مطرح می کند که بر روی میز قرار داده، کاری از پیش نخواهد برد، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز  بسیار قدرتمندتر از 30 سال گذشته است و آمریکایی ها نیز اگر به گزینه دیگری غیر از مذاکره معتقد بودند تا امروز انجام می دادند.

خدائی سوری ادامه داد: نمایندگان جمهوری خواه آمریکا موافق توافق نامه ژنو نیستند و تمام تلاششان را می کنند تا توافق بین ایران و گروه 5+1 در زمان دولت اوباما و دموکرات ها انجام نشود چون این توافقات یک بحث مهم برای دولت آمریکا محسوب می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تلاش برخی نمایندگان آمریکا در راستای انجام تحریم های بیشتر بر علیه جمهوری اسلامی ، بیان داشت: امروز تحریم های ایران با شکست مواجه شده است ولی آمریکایی ها چون خود را قدرت جهان می دانند دوست ندارند این وضعیت با سرعت تغییر کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی  و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشورهای اروپایی امروز به این نتیجه رسیده اند که نیازمند ایران هستند، یادآور شد: جمهوری اسلامی از ذخائر خدادای بسیار زیادی برخوردار است و امروز کشورهای جهان می دانند که برای پیشبرد اقتصاد خود نیازمند تعامل با ایران هستند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet