هدر موبایل
1392/12/17 13:59:35
سرویس فرهنگی
موسوی‌لارگانی:

انتقاد از اجرایی نشدن قانون عفاف و حجاب/ وزیر کشور پاسخگو باشد

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اجرا نشدن قانون عفاف و حجاب در کشور،‌ گفت: با توجه به اجرایی نشدن قانون عفاف و حجاب قرار است روز سه‌شنبه هفته جاری وزیر کشور با حضور در کمیسیون فرهنگی نسبت به این امر پاسخگو باشد.
انتقاد از اجرایی نشدن قانون عفاف و حجاب/ وزیر کشور پاسخگو باشد نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، با انتقاد از اجرا نشدن قانون عفاف و حجاب در کشور،‌ گفت: با توجه به اجرایی نشدن قانون عفاف و حجاب قرار است روز سه‌شنبه هفته جاری وزیر کشور با حضور در کمیسیون فرهنگی نسبت به این امر پاسخگو باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/43114.jpg انتقاد,از,اجرایی,نشدن,قانون,عفاف,و,حجاب/,وزیر,کشور,پاسخگو,باشد Icana

سید ناصر موسوی لارگانی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،‌ درباره سوال خود از وزیر کشور افزود: متاسفانه برخی موضوعات فرهنگی باعث طرح سوال از وزیر کشور شد که بر این اساس قرار است رحمانی فضلی روز سه‌شنبه(20 اسفند) در کمیسیون فرهنگی مجلس حضور یابد.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت نابسامان عفاف و حجاب در کشور، ادامه داد: اجرایی نشدن قانون عفاف و حجاب در کشور محور سوال من از وزیر کشور است زیرا این امر مشکلاتی را در جامعه پدید می‌آورد.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ درباره دیگر محور سوال خود از وزیر کشور، تاکید کرد: توضیح درباره وضعیت تقسیمات کشوری که قرار است در کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس مطرح شود از دیگر موضوعاتی است که وزیر کشور باید پاسخگوی آن باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet