هدر موبایل
1392/12/17 14:22:41
سرویس اجتماعی
خضری خبر داد:

تدوین نقشه راه حوزه سلامت در سال 93 با حضور وزیر بهداشت/سفر رئیس کمیسیون بهداشت مجلس بوسنی به تهران

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با تاکید بر جلسه اعضای این کمیسیون با وزیر بهداشت، گفت: این جلسه با هدف بررسی مشکلات کلان حوزه سلامت و تدوین نقشه راه دولت و مجلس در حوزه سلامت تشکیل می شود.
تدوین نقشه راه حوزه سلامت در سال 93 با حضور وزیر بهداشت/سفر رئیس کمیسیون بهداشت مجلس بوسنی به تهران عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با تاکید بر جلسه اعضای این کمیسیون با وزیر بهداشت، گفت: این جلسه با هدف بررسی مشکلات کلان حوزه سلامت و تدوین نقشه راه دولت و مجلس در حوزه سلامت تشکیل می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/57785.jpg تدوین,نقشه,راه,حوزه,سلامت,در,سال,93,با,حضور,وزیر,بهداشت/سفر,رئیس,کمیسیون,بهداشت,مجلس,بوسنی,به,تهران Icana

رسول خضری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،‌ با یادآوری جلسه اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در محل این وزارتخانه،‌ افزود: این نشست روز سه‌شنبه(20 اسفند) برگزار و در راستای تعامل بیشتر دولت و مجلس در حوزه سلامت است.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه نشست مذکور با هدف بررسی مشکلات کلان حوزه سلامت انجام می‌شود،‌ ادامه داد:‌  موضوعاتی همچون آموزش، درمان، بهداشت، توسعه منابع انسانی و منابع مالی از جمله مباحثی است که در جلسه یادشده مورد بحث قرار می‌گیرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ گفت: در جلسه روز سه‌شنبه که اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با هاشمی و معاونان وی دارند قرار است برای تدوین نقشه راه دولت و مجلس در حوزه سلامت برای سال 93 همگرایی و هم‌اندیشی شود.

 

سفر رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بوسنی به تهران

وی همچنین از سفر رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بوسنی به تهران خبر داد و گفت: رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بوسنی قرار است به همراه هیات پارلمانی بوسنی روز سه‌شنبه به تهران سفر کند.

عضوهیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: قرار است تعدادی از اعضای کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی دیداری با رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس بوسنی داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet