هدر موبایل
1392/12/17 14:21:55
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آریایی‌نژاد:

استقلال ما وابسته به اقتصاد مقاومتی است

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کرد: باید برای عملی کردن اقتصاد مقاومتی صاحب‌نظران هم‌اندیشی کرده و نقشه راهی تدوین شود تا دستگاه‌ها نیز ملزم به اجرای آن باشند.
استقلال ما وابسته به اقتصاد مقاومتی است نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کرد: باید برای عملی کردن اقتصاد مقاومتی صاحب‌نظران هم‌اندیشی کرده و نقشه راهی تدوین شود تا دستگاه‌ها نیز ملزم به اجرای آن باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/42944.jpg استقلال,ما,وابسته,به,اقتصاد,مقاومتی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛احمد آریایی‌نژاد با تاکید بر اینکه استقلال ما وابسته به اقتصاد مقاومتی است، ‌گفت: هر کشوری که بخواهد استقلال داشته باشد باید اقتصاد خود را تقویت کند و البته استقلال ما نیز وابسته به اقتصاد مقامتی است و ما باید به مرحله‌ای وارد شویم که وقتی کشوری ما را تهدید می‌کند خودش هم حداقل به همان میزان آسیب ببیند.

نماینده مردم ملایر در مجلس با بیان اینکه راهکارهای عملی کردن اقتصاد مقاومتی را رهبری بیان فرمودند، اظهار کرد: متاسفانه یکی از آسیب‌هایی که طی سال‌های اخیر موجب عملی نشدن حتی پیام‌های نوروزی که رهبری بیان کردند شعارگونه عمل کردن دستگاه‌ها بوده است.

وی با اشاره به نامگذاری سال جاری به حماسه اقتصادی خاطر نشان کرد: واقعا در این سال عملکرد ما در حد صفر بوده و هیچ کاری در سال حماسه اقتصادی نکرده‌ایم.

آریایی‌نژاد تصریح کرد: وقتی شعار و الگویی انتخاب می‌شود پس از آن کلی بنر و شعر نوشته می‌شود که ما عملی می‌کنیم و یا حمایت می‌کنیم اما عملا کاری انجام نمی‌شود.

نماینده مردم ملایر در مجلس خاطر نشان کرد: به نظر می‌رسد در این زمینه باید اندیشمندان و صاحب‌نظران هم‌اندیشی کرده و نقشه راهی را مشخص کنند که دستگا‌ه‌ها بدانند باید در طی سال از چه نقطه‌ای حرکت کرده و به چه هدفی برسند.

آریایی‌نژاد تاکید کرد: براساس این نقشه راه دستگاه‌های اجرایی باید ملزم شوند تا به نقطه هدف دست پیدا کنیم.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet