هدر موبایل
1392/12/18 10:20:00
سرویس سیاسی
جدگال:

مگر می شود دولت پاکستان نداند در خاکش چه می گذرد

عضو کمیسیونکشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما می دانیم که قطعا مرزبانان ایرانی ربوده شده در خاک پاکستان نگهداری می شوند، گفت: مگر می شود دولت پاکستان نداند در خاکش چه می گذرد و این نشانه ضعف دولت پاکستان است.
مگر می شود دولت پاکستان نداند در خاکش چه می گذرد عضو کمیسیونکشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما می دانیم که قطعا مرزبانان ایرانی ربوده شده در خاک پاکستان نگهداری می شوند، گفت: مگر می شود دولت پاکستان نداند در خاکش چه می گذرد و این نشانه ضعف دولت پاکستان است. https://cdn.icana.ir/d/019/43068.jpg مگر,می,شود,دولت,پاکستان,نداند,در,خاکش,چه,می,گذرد Icana

یعقوب جدگال در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه ضعف دولت پاکستان است که نمی داند در خاکش چه می گذرد، اظهار کرد: آخرین وضعیتی که از مرزبانان ربوده شده  در مرز پاکستان داریم گواه بر سلامت آنها است و رایزنی ها و مذاکرات توسط هر دو کشور برای آزادی آنها ادامه دارد.

نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای آزادی پنج مرزبان ربوده شده در مرز پاکستان، تصریح کرد: خوشبختانه مسئولان هر دو دولت ایران و پاکستان با تمام توان خود پیگیر آزادسازی این عزیزان هستند و سفرهای دیبلماتیکی نیز در این راستا صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه سفر رییس مجلس ایالت بلوچستان پاکستان یکی از اقدامات مهم صورت گرفته در راستای آزادسازی پنج مرزبان گروگان گرفته شده در مرز پاکستان است، بیان کرد: وزیر کشور و رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید بسیاری داشتند که آزادی این عزیزان از سوی دولت پاکستان با جدیت پیگیری شود.

عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما می دانیم که مرزبانان ربوده شده قطعا در خاک پاکستان نگهداری می شوند، یادآور شد: امیدوارم هرچه سریعتر تمهیداتی اتخاذ شود تا مرزبانان ربوده شده آزاد و به آغاوش خانواده هایشان باز گردند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet