خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/12/17 15:08:30
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پیرموذن:

حاصل انصراف از دریافت یارانه، باید صرف اشتغال شود

نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت:افرادی که هیچ احتیاجی به یارانه ندارند و اشتباها در فاز اول هدفمند سازی یارانه‌ها مبالغی را دریافت کردند باید در مرحله دوم از شمول یارانه‌بگیران حذف شوند.
حاصل انصراف از دریافت یارانه، باید صرف اشتغال شود نماینده مردم اردبیل در مجلس گفت:افرادی که هیچ احتیاجی به یارانه ندارند و اشتباها در فاز اول هدفمند سازی یارانه‌ها مبالغی را دریافت کردند باید در مرحله دوم از شمول یارانه‌بگیران حذف شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/42856.jpg حاصل,انصراف,از,دریافت,یارانه،,باید,صرف,اشتغال,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛کمال‌الدین پیرموذن  گفت: در فاز دوم هدفمند سازی یارانه‌ها، یارانه‌های نقدی صرفا باید به افرادی داده شود که رنج معیشت دارند آن هم با توجه به کرامت و شأن شهروندان ایرانی.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: افرادی که هیچ احتیاجی به یارانه ندارند و اشتباها در فاز اول هدفمند سازی یارانه‌ها مبالغی را دریافت کردند باید در مرحله دوم از شمول یارانه‌بگیران حذف شوند. پول حاصل از این انصراف باید صرف اشتغال، بهبود وضعیت صنایع و تولید، گسترش بهداشت و درمان، افزایش جذب سرمایه‌گذاری‌ها و در نهایت رونق صادرات شود.

به گفته پیرموذن کارگران، بازنشستگان، افراد تحت پوشش سازمان‌های حمایتی و کارمندان دولت مستحق‌ترین افراد برای دریافت یارانه‌های نقدی در فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها هستند.

وی سقف درآمدی مشمولان دریافت یارانه را برای شهروندان تهرانی یک میلیون و 800 هزار تومان و برای شهروندان شهرستانی را 900 هزار تومان پیشنهاد داد.

نماینده مردم اردبیل با اشاره به درخواست دولت برای خوداظهاری گفت: امیدوارم ملت با درک شرایط جاری کشور و از روی مسئولیت و بها دادن به بینش و آموزه‌های اسلامی حقایق درآمدی خود را به اطلاع دولت برسانند./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet