هدر موبایل
1392/12/17 16:59:18
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منصوری آرانی:

سفر اشتون به ایران تسهیل کننده روند مذاکرات هسته ای است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سفر کاترین اشتون مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به ایران به روند مذاکرات کمک می کند، گفت: سفر کاترین اشتون به ایران تسهیل کننده روند مذاکرات است.
سفر اشتون به ایران تسهیل کننده روند مذاکرات هسته ای است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سفر کاترین اشتون مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به ایران به روند مذاکرات کمک می کند، گفت: سفر کاترین اشتون به ایران تسهیل کننده روند مذاکرات است. https://cdn.icana.ir/d/019/43120.jpg سفر,اشتون,به,ایران,تسهیل,کننده,روند,مذاکرات,هسته,ای,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا؛«عباسعلی منصوری آرانی» در مورد اهمیت سفر اشتون به ایران اظهار داشت: سفر خانم اشتون به ایران بعد از توافق ژنو و در دولت آقای حسن روحانی، نشانگر این است که ایده هایی که رییس جمهوری در توسعه روابط با دیگر کشورها داشته، به بار نشسته است.

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر چه ما همواره دیدگاهمان این است که بر توان داخلی تکیه کنیم، ولی در عین حال تصورمان این است که توانسته ایم با تکیه به توان داخلی سمت و سوی گفت وگو را پیش ببریم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه خانم اشتون از مسوولان بلند مرتبه اروپا است، اظهار داشت: سفر اشتون به تهران در توسعه روابط تاثیرگذار است و این گونه آنان می توانند درک بهتری از واقعیات ایران داشته باشند.

وی تاکید کرد: تجربه نشان داده که مقاماتی که به ایران سفر می کنند و با واقعیات آشنا می شوند، مواضعشان نسبت به گذشته بهتر می شود.

منصوری اظهار داشت: با توجه به اینکه تیم مذاکره کننده ما در آینده یکی از پیچیده ترین مذاکرات را خواهد داشت، این سفر می تواند در روند مذاکرات کمک کند تا ایران به اهداف و منافع خود دست یابد.

وی تاکید کرد: ما هر چه بیشتر با طرف های مذاکره کننده مخصوصا خانم اشتون نشست برگزار کنیم، به سودمان خواهد بود./
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet