هدر موبایل
1392/12/18 10:10:27
سرویس صحن
با موافقت نمایندگان صورت گرفت؛

تغییر دستور کار نشست علنی مجلس/ بررسی لایحه تمدید قانون تاسیس و اداره مدارس غیردولتی در نشست علنی

نمایندگان مردم در خانه ملت با تغییر دستور مبنی بر در دستور کار قرار گرفتن لایحه تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون اصلاح قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی موافقت کردند.
تغییر دستور کار نشست علنی مجلس/ بررسی لایحه تمدید قانون تاسیس و اداره مدارس غیردولتی در نشست علنی نمایندگان مردم در خانه ملت با تغییر دستور مبنی بر در دستور کار قرار گرفتن لایحه تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون اصلاح قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی موافقت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/57307.jpg تغییر,دستور,کار,نشست,علنی,مجلس/,بررسی,لایحه,تمدید,قانون,تاسیس,و,اداره,مدارس,غیردولتی,در,نشست,علنی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (یکشنبه 18 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی با درخواست تعدادی از نمایندگان نسبت به تغییر دستور مبنی بر در دستور کار قرار گرفتن لایحه تمدید قانون تاسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی با 136 رای موافق، 15 رای مخالف و 11 رای ممتنع از مجموع 206 نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.

شایان ذکر است عطاالله سلطانی صبور به‌عنوان پیشنهاد‌دهنده تغییر دستور کار با بیان اینکه مهلت قانون آزمایشی تاسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی مرداد ماه سال جاری به پایان رسیده است، گفت: از آن زمان به بعد عملا این مدارس به صورت غیر قانونی عمل می‌کنند و هم‌اکنون در این رابطه با خلا قانون روبه رو هستیم.

نماینده مردم رزن در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: هم‌اکنون به علت خلاء قانونی بیش از 23 هزار مدرسه و آموزشگاه غیر انتفاعی سرگردان هستند، از  این‌رو ما پیشنهاد داریم که این لایحه به صورت یک سال تمدید شود تا قانون دائمی آن تدوین و به تصویب نمایندگان مجلس برسد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet