هدر موبایل
1392/12/18 08:32:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی حسینی:

دولت پاکستان مسوول مستقیم است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مرزبانان ربوده شده ایرانی وارد خاک پاکستان شدند و مسوولیت مستقیم آن به عهده دولت پاکستان است.
دولت پاکستان مسوول مستقیم است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مرزبانان ربوده شده ایرانی وارد خاک پاکستان شدند و مسوولیت مستقیم آن به عهده دولت پاکستان است. https://cdn.icana.ir/d/019/42817.jpg دولت,پاکستان,مسوول,مستقیم,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)؛سید حسین نقوی حسینی،عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس  در خصوص ادعای وزیر امور خارجه پاکستان مبنی بر عدم اطمینان از حضور مرزبانان ربوده شده در خاک پاکستان گفت: قطعا چنین ادعایی را رد می‌کنیم معتقدیم نباید مقامات پاکستانی صورت مساله را پاک کنند.

 نماینده مردم ورامین و پیشوا درمجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: قطعا مرزبانان ربوده شده ایرانی وارد خاک پاکستان شدند و مسوولیت مستقیم آن به عهده دولت پاکستان است.
 
نقوی حسینی هم چنین تصریح کرد:از سلامت سربازان اطمینان کامل داریم اما هنوز تماس مستقیمی با گروه جیش‌العدل جهت آزادی این گروگان‌ها صورت نگرفته است.
 
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در جلسه فردا بعدازظهر آخرین وضعیت پنج مرزبان ربوده شده را با حضور معاونان وزرای خارجه و کشور و مسوولانی از دستگاه‌های امنیتی و انتظامی مورد بررسی قرار می‌دهد./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet