هدر موبایل
1392/12/18 11:10:59
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قاضی پور:

تولید ملی بازوی توانمند اقتصاد مقاومتی است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: تولید ملی، بازوی توانمند و رمز تحقق اقتصاد مقاومتی است.
تولید ملی بازوی توانمند اقتصاد مقاومتی است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: تولید ملی، بازوی توانمند و رمز تحقق اقتصاد مقاومتی است. https://cdn.icana.ir/d/019/58880.jpg تولید,ملی,بازوی,توانمند,اقتصاد,مقاومتی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا؛نادر قاضی پور افزود: شایسته است مردم در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی از کالاهای تولید داخل استفاده و حمایت کنند.

نماینده ارومیه در خانه ملت اظهار کرد: کیفیتی که در صنایع داخلی کشور وجود دارد در بسیاری از کالاهای وارداتی مشاهده نمی شود بنابراین استفاده از تولیدات داخلی عاقلانه تر از استفاده از کالاهای بی کیفیت خارجی است.
 
وی گفت: یکی از مولفه های اساسی اقتصاد مقاومتی اعتقاد، اعتماد و باور مسئولان به تولید داخلی است، پس باید این باور را داشته باشیم که راه نجات کشور، حمایت از تولید در زمینه های مختلف است.
 
این نماینده مجلس افزود: تولیدکنندگان باید باور داشته باشند که می توان بر روی پای خود ایستاد و می توانند با بالا بردن بهره وری و کیفیت، اعتماد را جلب کرده تا کسی مایل به خرید کالاهای وارداتی نباشد، در این صورت می توانیم با محصولات خارجی در بازار داخل و خارج به راحتی رقابت کنیم.
 
قاضی پور ادامه داد: با تسهیل شرایط پرداخت وام به تولیدکنندگان و حمایت از آنها می توان باعث رونق تولید و برآورده شدن خواسته رهبر معظم انقلاب شد.
 
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: تولیدات نفتی و صادرات مواد اولیه و در مقابل تقویت صنعت بسته بندی و فرآوری محصولات و تولیدات داخلی از جمله محورهای اصلی اقتصاد مقاومتی هستند.
 
وی راه رهایی کشور از وابستگی به خارج را تحقق اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: این اقتصاد الگویی الهام بخش از نظام اقتصادی اسلام و فرصت مناسبی برای تحقق حماسه اقتصادی است.
 
نماینده مردم ارومیه در مجلس افزود: اقتصاد مقاومتی یکی از ابزارهای کارآمد و کارساز تقویت جبهه استقلال ملی است که می تواند خون تازه ای را به اقتصاد اسلامی کشور تزریق کند.
 
قاضی پور اظهار کرد: بر اساس اقتصاد مقاومتی باید از تمام ظرفیت های کشور بهره گرفت و به سمت خودکفایی اقتصادی و ایجاد بسترهای توسعه و پیشرفت گام برداشت./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet