شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
1392/12/18 12:49:52
سرویس صحن
منوچهری در تذکر شفاهی مطرح کرد:

رسمی شدن تردد از مرز شوشند خواسته مردم شهرستان پاوه

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از رئیس جمهور خواست تا نسبت به صدور مجوز رسمی شدن تردد مسافر از مرز شوشند به عنوان خواسته به حق مردم پاوه سرعت بخشد.
رسمی شدن تردد از مرز شوشند خواسته مردم شهرستان پاوه عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از رئیس جمهور خواست تا نسبت به صدور مجوز رسمی شدن تردد مسافر از مرز شوشند به عنوان خواسته به حق مردم پاوه سرعت بخشد. https://cdn.icana.ir/d/019/45963.jpg رسمی,شدن,تردد,از,مرز,شوشند,خواسته,مردم,شهرستان,پاوه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نعمت الله منوچهری در نشست علنی امروز (یکشنبه 18 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی از رئیس جمهور خواست تا هر چه سریعتر نسبت به صدور مجوز تردد مسافر از مرز شوشند اقدام کند.

نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از مهمترین و عمومی ترین خواسته به حق مردم آزاده و سرافراز اورامانات رسمی شدن و تردد مسافر از مرز شوشند در شهرستان پاوه است.

وی با اشاره به اینکه موافقت اولیه از سوی رئیس جمهور و معاونان وی، وزیر اطلاعات و وزیر کشور صورت گرفته و هماهنگی لازم با گمرکات و فرماندهان نظامی و انتظامی و مرزبانی کشور انجام شده است از رئیس جمهور خواست تا دستور تسریع در صدور مجوز تردد مسافر از مرز شوشند را بدهد.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در ادامه نسبت به احتساب امتیاز خدمت در مناطق جنگ زده برای فرهنگیان منطقه اورامانات، پاوه، جوانرود و ثلاث باباجانی به وزیر آموزش و پرورش تذکر داد.

وی همچنین از وزیر آموزش و پروش خواست تا نسبت به گنجاندن کتب درسی با زبان کردی در مقاطع مختلف تحصیلی اقدام کند.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در ادامه در تذکری از وزیر نیرو خواست تا نسبت به تأمین آب آشامیدنی شهرهای پاوه و جوانرود و احداث سد جوانرود اقدام کند.

منوچهری همچنین از وزیر راه و شهرسازی خواست تا نسبت به ساماندهی تعاونی‌های مسکن و بهینه‌سازی راه های مواصلاتی اورامانات اقدام کند.

نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس ضمن تشکر از وزیر دفاع و سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح از وزیر دفاع خواست تا نسبت به برقراری مستمری ماهیانه برای رزمندگان بالای یک سال خدمت در جبهه اقدام کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet