هدر موبایل
1392/12/18 14:59:52
سرویس اجتماعی
حسینی:

استیضاح فانی با بیش از 100 امضاء به هیات رئیسه مجلس تقدیم می‌شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از جمع آوری بیش از ۱۰۰ امضا برای استیضاح فانی خبر داد و گفت: این طرح سه‌شنبه برای اعلام وصول تقدیم هیات رئیسه مجلس خواهد شد.
استیضاح فانی با بیش از 100 امضاء به هیات رئیسه مجلس تقدیم می‌شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از جمع آوری بیش از 100 امضا برای استیضاح فانی خبر داد و گفت: این طرح سه‌شنبه برای اعلام وصول تقدیم هیات رئیسه مجلس خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/49398.jpg استیضاح,فانی,با,بیش,از,100,امضاء,به,هیات,رئیسه,مجلس,تقدیم,می‌شود Icana

فتح‌الله حسینی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری محورهای طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش، گفت:  این طرح با 18 محور سه‌شنبه( 20 اسفندماه) به هیات رییسه تقدیم می‌شود.

نماینده مردم قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی، مهمترین محور این استیضاح را محقق نشدن وعده پرداخت مطالبات فرهنگیان عنوان کرد.

وی ادامه داد: مشکلاتی چون سوء مدیریت درحوزه‌های مختلف آموزش و پرورش ومحقق نشدن مطالبات فرهنگیان نمایندگان را برآن داشت که طرح استیضاح فانی را جمع‌آوری کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌خارجی مجلس ،یادآور شد: با وجود تذکرهای فراوان به وزیر آموزش و پرورش اما وی ترتیب اثری برای رفع مشکلات نکرده از این رو نمایندگان از امضای خود برای استیضاح وی دست بر نخواهند داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet