هدر موبایل
1392/12/18 14:54:19
سرویس اجتماعی
نصیری‌قیداری در گفت وگو با خانه ملت:

دیدار فرجی دانا با برخی نمایندگان /محور اصلی توسعه آموزش عالی بر اساس آمایش سرزمینی

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، از دیدار فرجی‌دانا با نمایندگان استان فارس، بوشهر و کهکیلویه و بویر احمد خبر داد.
دیدار فرجی دانا با برخی نمایندگان /محور اصلی توسعه آموزش عالی بر اساس آمایش سرزمینی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، از دیدار فرجی‌دانا با نمایندگان استان فارس، بوشهر و کهکیلویه و بویر احمد خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/57596.jpg دیدار,فرجی,دانا,با,برخی,نمایندگان,/محور,اصلی,توسعه,آموزش,عالی,بر,اساس,آمایش,سرزمینی Icana

سعدالله نصیری‌قیداری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، از جلسه‌ دیدار فرجی دانا با برخی از نمایندگان مجلس خبر داد و گفت: محور این جلسات که تاکنون نیز برگزار شده توسعه آموزش عالی بر اساس آمایش سرزمینی است.  

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه در جلسه دوشنبه( 19 اسفندماه) نمایندگان استان‌های فارس، بوشهر و کهکیلویه و بویر احمد با فرجی‌دانا دیدار خواهند کرد،افزود: در این جلسه ضمن اینکه معاونان آموزشی، پژوهشی و سایر معاونت‌ها گزارشی از عملکردشان ارایه خواهند کرد نقطه نظرات نمایندگان مطرح می شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: هر هفته دوشنبه راس ساعت 18 و 30 دقیقه جلسات وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با نمایندگان مجلس برگزار خواهد شد.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، در خصوص چرایی دعوت برخی استان‌ها با یکدیگر، گفت: تشابه و مشابهت در مشکلات استانی دلیل دعوت مجامع با یکدیگر است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet