هدر موبایل
1392/12/18 15:45:04
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شفیعی در تشریح دلایل ضرورت تحقیق و تفحص از پتروشیمی ها:

ابهام در نحوه تاسیس برخی از پتروشیمی‌ها/ عدم شفافیت واگذاری‌های وزارت نفت

در خصوص نحوه تاسیس برخی از پتروشیمی ها نیز ابهامات زیادی وجود دارد به طور مثال ، یعنی یک سرمایه گذار با پول مردم مالک پتروشیمی های مختلفی شده در حالی که هیچ سود و سهامی برای مردم در نظر نگرفته است.
ابهام در نحوه تاسیس برخی از پتروشیمی‌ها/ عدم شفافیت واگذاری‌های وزارت نفت در خصوص نحوه تاسیس برخی از پتروشیمی ها نیز ابهامات زیادی وجود دارد به طور مثال ، یعنی یک سرمایه گذار با پول مردم مالک پتروشیمی های مختلفی شده در حالی که هیچ سود و سهامی برای مردم در نظر نگرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/43206.jpg ابهام,در,نحوه,تاسیس,برخی,از,پتروشیمی‌ها/,عدم,شفافیت,واگذاری‌های,وزارت,نفت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، به نقل از مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی) نوذر شفیعی، عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس  با بیان این که طرح تحقیق و تفحص از پتروشیمی ها در نوبت بررسی دستور کار صحن علنی مجلس است گفت: عدم ارائه واقعی سهام شرکت های پتروشیمی به بورس از مهم ترین دلایل لزوم انجام تحقیق و تفحص از پتروشیمی ها است.

 

نماینده مردم رستم و ممسنی در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:پتروشیمی ها محصولات خود را به جای عرضه در داخل، صادر می کنند و این خود نیازمند بررسی های دقیق در این زمینه است.

 

شفیعی هم چنین تصریح کرد: علاوه بر این پیش از این دولت متعهد شده بود که یکسری  پتروشیمی ها ایجاد کند، در حالی که به این تعهد عمل نشده است .

 

وی با بیان این که این طرح تحقیق و تفحص در نوبت بررسی صحن علنی مجلس قرار دارد، ادامه داد: در خصوص نحوه تاسیس برخی از پتروشیمی ها نیز ابهامات زیادی وجود دارد به طور مثال ، یعنی یک سرمایه گذار با پول مردم مالک پتروشیمی های مختلفی شده در حالی که هیچ سود و سهامی برای مردم در نظر نگرفته است.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نحوه واگذاری بخش های مختلف وزارت نفت نیز یکی دیگر از دلایل این تحقیق و تفحص است چرا که در نوع واگذاری ها مسائل مبهمی دیده می شود. /

 
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet