هدر موبایل
1392/12/18 20:21:30
سرویس اجتماعی
قربانی خبر داد:

رد کلیات طرح اجتماعی بیمه فراگیر در کمیسیون بهداشت مجلس

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از رد کلیات طرح اجتماعی بیمه فراگیر در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: با توجه به نظر اعضای کمیسیون بهداشت، طرح مذکور به لحاظ داشتن بار مالی مورد تصویب نمایندگان واقع نشد.
رد کلیات طرح اجتماعی بیمه فراگیر در کمیسیون بهداشت مجلس سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از رد کلیات طرح اجتماعی بیمه فراگیر در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: با توجه به نظر اعضای کمیسیون بهداشت، طرح مذکور به لحاظ داشتن بار مالی مورد تصویب نمایندگان واقع نشد. https://cdn.icana.ir/d/019/44015.jpg رد,کلیات,طرح,اجتماعی,بیمه,فراگیر,در,کمیسیون,بهداشت,مجلس Icana

محمدحسین قربانی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،‌ در تشریح دستور کار امروز(یکشنبه 18 اسفند) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، افزود: بررسی لایحه تعیین وظایف و اختیارات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از جمله دستور کار این کمیسیون به شمار می‌رفت که بر اساس آن با توجه به ادغام سه وزارتخانه تعاون، کار و رفاه و تبدیل آن به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شرح وظایف این وزارتخانه به صورت کلی مشخص می‌شود.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بررسی طرح بیمه اجتماعی فراگیر از دیگر موضوعات مورد بحث در کمیسیون بهداشت مجلس به شمار می‌رفت، ادامه داد:‌ بعد از بررسی‌های زیاد، این طرح مورد تایید نمایندگان واقع نشد و کلیات آن از سوی اعضای کمیسیون رد شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ درباره علت رد کلیات طرح بیمه اجتماعی فراگیر،‌ تاکید کرد: برخی اعضای کمیسیون بر این باور بودند که طرح مذکور به دلیل داشتن بار مالی قادر به اجرا نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet