هدر موبایل
1392/12/18 17:06:45
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز کمیسیون کشاورزی ،آب و منابع طبیعی صورت گرفت؛

تشکیل کمیته اقتصاد مقاومتی در کمیسیون کشاورزی مجلس

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه ۷ بند از بیانیه ۲۴ ماده ای ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی به این کمیسیون مربوط می شود، گفت: در جلسه امروز کمیسیون کشاورزی کمیته تخصصی اقتصاد مقاومتی تشکیل شد.
تشکیل کمیته اقتصاد مقاومتی در کمیسیون کشاورزی مجلس عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه 7 بند از بیانیه 24 ماده ای ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی به این کمیسیون مربوط می شود، گفت: در جلسه امروز کمیسیون کشاورزی کمیته تخصصی اقتصاد مقاومتی تشکیل شد. https://cdn.icana.ir/d/019/43760.jpg تشکیل,کمیته,اقتصاد,مقاومتی,در,کمیسیون,کشاورزی,مجلس Icana

حسین نیازآذری در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با تشریح جزئیات جلسه امروز بعداز ظهر کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: بعداز ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی، هیئت رئیسه مجلس در جلسه ای با روسای کمیسیون های 13 گانه مجلس به اعضای این کمیسیون ها ماموریت داده شد تا راهکارهای عملیاتی شدن اقتصادمقاومتی در حوزه کاری خود را تدوین کنند.

عضو کمیسیون کشاورزی ،آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه  7 بند از بیانیه 24 ماده ای ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی به این کمیسیون ارتباط دارد، افزود: در همین راستا و به منظور شناسایی و تدوین راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی یک کمیته ویژه اقتصاد مقاومتی در کمیسیون کشاورزی مجلس تشکیل شد.

نماینده مردم بابل در مجلس تصریح کرد : کمیته تخصصی اقتصاد مقاومتی متشکل از 5 نفر از اعضای کمیسیون کشاورزی،  نمایندگان مرکز پژوهشهای اسلامی و مشاوران کمیسیون ماموریت دارد تا راهکارهای تحقق اقتصاد مقاومتی در بخش کشاورزی را بررسی و تدوین کند.

عضو کمیسیون کشاورزی ،آب و منابع طبیعی مجلس یادآورشد: بعد از شناسایی و تدوین راهکارهای تحقق اقتصاد  مقاومتی توسط کمیته تخصصی این راهکارها به هیئت رئیسه مجلس تقدیم خواهد شد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet