هدر موبایل
1392/12/18 20:30:30
سرویس اجتماعی
امروز در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

فانی نقشه راه وزارت آموزش و پرورش برای تحقق اقتصاد مقاومتی را تشریح کرد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، از حضور فانی در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: فانی برای ارایه برنامه وزارت آموزش و پرورش در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی امروز مهمان کمیسیون بود.
فانی نقشه راه وزارت آموزش و پرورش برای تحقق اقتصاد مقاومتی را تشریح کرد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، از حضور فانی در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: فانی برای ارایه برنامه وزارت آموزش و پرورش در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی امروز مهمان کمیسیون بود. https://cdn.icana.ir/d/019/44645.jpg فانی,نقشه,راه,وزارت,آموزش,و,پرورش,برای,تحقق,اقتصاد,مقاومتی,را,تشریح,کرد Icana

قاسم جعفری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری جزییات جلسه امروز (18 اسفند‌ماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، گفت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و برای در جریان قرار گرفتن نمایندگان از برنامه‌های وزارت آموزش و پرورش در این باره امروز فانی مهمان کمیسیون بود.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: فانی نقشه راه و سیاست‌های کلی وزارت آموزش و پرورش را برای تحقق اقتصاد مقاومتی در کمیسیون آموزش مجلس تشریح کرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، افزود: امروز کمیسیون آموزش مجلس مهمانی نیز از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مسئولانی از وزارت علوم و مرکز پژوهش‌های مجلس داشت که آنان نیز برنامه‌های خود را برای تحقق اقتصاد مقاومتی در کمیسیون آموزش مجلس مطرح کردند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نهم، با یادآوری حضور مسئولانی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در کمیسیون آموزش مجلس، گفت: در این بخش این موضوع مطرح شد که وقتی یک درصد برای پژوهش در نظر گرفته می‌شود باید تلاش کنیم 99 درصد از اعتبارات صرف اقتصاد دانش‌بنیان شود.

وی افزود: در این جلسه مسئولان معاونت علمی تاکید داشتند که اگر روزی شرکتی ما را تحریم کرد در زمانی که تحریم‌ها برطرف شد نباید اجازه دهیم به راحتی ارتباط‌ها برقرار شود، این تحریم‌ها باید برای آن شرکت‌ها هزینه‌هایی داشته باشد؛ مسئولان معاونت علمی رئیس‌جمهور همچنین تاکید کردند که در راستای کاهش 40 درصدی واردات کالاهای دانش‌بنیان و 4 برابر شدن صادرات آنها خواهند کوشید.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یادآور شد: در راستای توضیحاتی که مهمان در کمیسیون درباره برنامه‌‌های خود برای تحقق اقتصاد مقاومتی دادند نمایندگان نیز دغدغه‌های خود در این باره را مطرح کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet