هدر موبایل
1392/12/18 17:43:49
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس:

سیف افزایش نرخ سود بانکی را نپذیرفت/مشکل تسهیلات ازدواج تا اردیبهشت حل خواهد شد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: رییس کل بانک مرکزی در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی وعده دادند که مشکل تسهیلات پرداختی مخصوصا تسهیلات قرض الحسنه و وامهای ازدواج تا اردیبهشت ماه حل خواهد شد.
سیف افزایش نرخ سود بانکی را نپذیرفت/مشکل تسهیلات ازدواج تا اردیبهشت حل خواهد شد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: رییس کل بانک مرکزی در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی وعده دادند که مشکل تسهیلات پرداختی مخصوصا تسهیلات قرض الحسنه و وامهای ازدواج تا اردیبهشت ماه حل خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/42936.jpg سیف,افزایش,نرخ,سود,بانکی,را,نپذیرفت/مشکل,تسهیلات,ازدواج,تا,اردیبهشت,حل,خواهد,شد Icana

ناصر عاشوری قلعه رودخانی در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در رابطه با جزئیات جلسه کمیسیون اقتصادی گفت: جلسه امروز کمیسیون با حضور سیف، معاونان و مدیران عامل بانکهای دولتی و خصوصی برگزار شد، همچنین گزارشی از خلاصه کفایت سرمایه بانکها ارایه شد که نیازمند اصلاح برخی قوانین بود.

نماینده مردم شفت و فومن در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین برای حل قوانین نیز یک کمیته مشترک با اعضای بانک مرکزی و کمیسیون اقتصادی شکل گرفت که این کمیته وظیفه بررسی معضلات فرایند اجرای قوانین بانکی را دارد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: مورد دیگر اینکه در رابطه با سود تسهیلات بانکی نیز تناقضاتی بین گفته های رییس کل بانک مرکزی و گزارشی که نمایندگان داشتند بود و رییس کل بانک مرکزی وعده دادند تا نظارتها بیشتر و تناقض بین گزارشات بر طرف شود، چرا که به اعتقاد نمایندگان، بانکهای دولتی و خصوصی نرخ تسهیلات را افزایش داده اند، اما بانک مرکزی اعلام کرده که تغییر محسوسی حس نشده و هرچه که بوده از قبل است، اما اعتقاد نمایندگان در محیط اجرایی چنین نیست.

نماینده مردم شفت و فومن در مجلس بیان داشت: رییس کل بانک مرکزی همچنین وعده دادند که تا اردیبهشت ماه سال آینده مشکل تسهیلات پرداختی ، مخصوصا تسهیلات قرض الحسنه و وامهای ازدواج حل خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet