هدر موبایل
1392/12/19 08:19:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پورمختار با تاکید بر ضرورت تسریع شورای عالی انقلاب فرهنگی در ارائه گزارش نهایی دانشگاه ایرانی:

نظر شورای عالی انقلاب فرهنگی فصل الخطاب قضاوت نهایی در مورد دانشگاه ایرانیان است

در صورتی که بعد از ارائه گزارش برای کمیسیون محرز شود که تاسیس دانشگاه در روندی جز روند قانونی طی شده است بدون شک پذیرش دانشجو در این دانشگاه منتفی می شود و احتمالا باید وزارت علوم یا وزارت بهداشت دانشجویان پذیرش شده را به دانشگاه دیگری منتقل می کند.
نظر شورای عالی انقلاب فرهنگی فصل الخطاب قضاوت نهایی در مورد دانشگاه ایرانیان است در صورتی که بعد از ارائه گزارش برای کمیسیون محرز شود که تاسیس دانشگاه در روندی جز روند قانونی طی شده است بدون شک پذیرش دانشجو در این دانشگاه منتفی می شود و احتمالا باید وزارت علوم یا وزارت بهداشت دانشجویان پذیرش شده را به دانشگاه دیگری منتقل می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/57407.jpg نظر,شورای,عالی,انقلاب,فرهنگی,فصل,الخطاب,قضاوت,نهایی,در,مورد,دانشگاه,ایرانیان,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از مجلس نیوز(پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)؛محمد علی پورمختار،رییس کمیسیون اصل 90 مجلس و عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلسگفت:در خصوص تایید قانونی یا غیر قانونی بودن فعالیت دانشگاه ایرانیان باید منتظر گزارش نهایی شورای عالی انقلاب فرهنگی هستیم.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:کمیسیون اصل 90 کارکرد خود را در خصوص این بررسی روند تاسیس این دانشگاه طی می کند و ورودی به تنش بین وزارت علوم و این دانشگاه ندارد.
پور مختار هم چنین تصریح کرد:در صورتی که بعد از ارائه گزارش برای کمیسیون محرز شود که تاسیس دانشگاه در روندی جز روند قانونی طی شده است بدون شک پذیرش دانشجو در این دانشگاه منتفی می شود و احتمالا باید وزارت علوم یا وزارت بهداشت دانشجویان پذیرش شده را به دانشگاه دیگری منتقل می کند.
 
وی با بیان این که مرجع صدور تاسیس دانشگاه شورای عالی انقلاب فرهنگی است، ادامه داد:قضاوت ما بر اساس نظر نهایی شورای عالی انقلاب فرهنگی خواهد بود.
رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: شورای عالی انقلاب فرهنگی تنها نهادی است که مجوز دانشگاه ها در ان صادر می شود و نظر و حکم این نهاد نیز در خصوص فعالیت دانشگاه ایرانیان فصل الخطاب است./
 
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet