شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1392/12/19 10:25:14
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موسوی‌نژاد:

تحقیق و تفحص از شرکت ملی نفت تقدیم هیأت رئیسه مجلس شد

یکی از طراحان تحقیق و تفحص از شرکت ملی نفت از تحویل این تحقیق و تفحص به هیأت رئیسه مجلس خبر داد.
تحقیق و تفحص از شرکت ملی نفت تقدیم هیأت رئیسه مجلس شد یکی از طراحان تحقیق و تفحص از شرکت ملی نفت از تحویل این تحقیق و تفحص به هیأت رئیسه مجلس خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43007.jpg تحقیق,و,تفحص,از,شرکت,ملی,نفت,تقدیم,هیأت,رئیسه,مجلس,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛حجت‌الاسلام سیدمهدی موسوی‌نژاد نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و یکی از طراحان تحقیق و تفحص از شرکت ملی نفت از تحویل این تحقیق و تفحص به هیأت رئیسه مجلس خبر داد.

وی با بیان اینکه ما در ابتدا ابهاماتی در حوزه نفت داشتیم که این ابهامات با وجود نشست‌های برگزار شده همچنان باقی است، تصریح کرد: هنوز دغدغه و ابهامات موجود در این بخش برطرف نشده و پاسخ‌های قانع‌کننده‌ای در این خصوص به اعضای هیأت تحقیق و تفحص ارائه نشده است.
 
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه با جدیت و قوت تحقیق و تفحص از شرکت ملی نفت را پیگیری خواهیم کرد، افزود: تاکنون در این زمینه اسنادی جمع‌آوری شده است.
 
موسوی‌‌نژاد عدم استفاده از نیروهای بومی در مناطق نفت‌خیز، عدم استفاده از مدیران بومی برای این مناطق، ابهام در فروش نفت و عدم اجرا و اتمام فازهای پارس جنوبی از جمله ابهامات تفحص‌کنندگان از شرکت ملی نفت برشمرد./
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet