هدر موبایل
1392/12/19 10:35:08
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بزرگواری:

تصویب و اجرای لایحه جامع منابع طبیعی نیاز ضروری جامعه است

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این مطلب که تصویب و اجرای لایحه جامع منابع طبیعی نیاز ضروری جامعه است،گفت:با تصویب این طرح حفاظت از منابع طبیعی با جدیت بیشتری صورت می گیرد.
تصویب و اجرای لایحه جامع منابع طبیعی نیاز ضروری جامعه است عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با اشاره به این مطلب که تصویب و اجرای لایحه جامع منابع طبیعی نیاز ضروری جامعه است،گفت:با تصویب این طرح حفاظت از منابع طبیعی با جدیت بیشتری صورت می گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43054.jpg تصویب,و,اجرای,لایحه,جامع,منابع,طبیعی,نیاز,ضروری,جامعه,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛حجت الاسلام علی محمد بزرگواری با بیان این مطلب که نیازهای کشور و به خصوص استان ما بحث منابع طبیعی است،افزود:استان ما در منطقه زاگرس نشین واقع شده است که در این حوزه جنگل های با وسعت زیادی وجود دارد که حفاظت از این عرصه باید با امکانات به روز صورت گیرد و به همین دلیل طرح جامع منابع طبیعی در کمیسیون آب و کشاورزی به تصویب رسیده است که امیدواریم هر چه زودتر در صحن علنی مجلس تصویب شود.
وی با اشاره به این مطلب که این طرح از طرح های بسیار بزرگ در حوزه منابع طبیعی است، اظهار کرد: با تصویب این طرح دغدغه های مردم رفع و حفاظت از منابع طبیعی به صورت جامع صورت می گیرد.


نماینده مردم شهرستان های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی به پدیده گرد و غبار در کشورمان اشاره و بیان کرد: متاسفانه در چند سال اخیر این پدیده به یک آفت در کشور و به خصوص استان‌های جنوبی تبدیل شده است که به همین دلیل طرح مطالعه و مبارزه با ریزگردها در کمیسیون کشاورزی به تصویب رسیده است که امیدواریم در صحن علنی مجلس نیز به تصوصیب برسد.

 بزرگواری تصریح کرد: در این طرح کار مطالعه بر کارخانه های خودروسازی، تولید کنندگان نفت و گاز و نقش آنها در آلودگی هوا و ریزگردها مشخص می شود.

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در پایان اضافه کرد: این طرح ها در دولت‌های نهم و دهم در کمیسیون های ذکر شده به تصویب رسیده است که با تصویب آنها در صحن علنی مجلس کمک شایانی به حفاظت منابع طبیعی و نگهداری محیط زیست می‌شود. /

پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet