شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
1392/12/19 11:01:24
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ثروتی:

پروژه راه آهن مشهد - گرگان 8 ماه از برنامه عقب است

نماینده مردم بجنورد، گرمه جاجرم مانه و سملقان و راز و جرگلان در مجلس گفت: لغو مصوبه واگذاری پروژه راه آهن مشهد بجنورد به شرکت مهام قدس اجرای این پروژه را هشت ماه به تاخیر انداخته است.
پروژه راه آهن مشهد - گرگان 8 ماه از برنامه عقب است نماینده مردم بجنورد، گرمه جاجرم مانه و سملقان و راز و جرگلان در مجلس گفت: لغو مصوبه واگذاری پروژه راه آهن مشهد بجنورد به شرکت مهام قدس اجرای این پروژه را هشت ماه به تاخیر انداخته است. https://cdn.icana.ir/d/019/42830.jpg پروژه,راه,آهن,مشهد,-,گرگان,8,ماه,از,برنامه,عقب,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛موسی الرضا ثروتی اظهار کرد:در صورت عدم لغو مصوبه واگذاری اجرای این پروژه به شرکت مهام قدس ،تاکنون اجرای این پروژه حداقل به بیش از 20 کیلومتر انجام شده بود.

وی با اشاره به شکایت شرکت آستان قدس رضوی در دیوان عدالت اداری ادامه داد:در حال حاضر دولت از قوه قضایه درخواست توقف اجرای حکم در این خصوص را کرده است.

ثروتی افزود:به همین دلیل اجرای پروژه راه آهن گرگان، بجنورد، مشهد هشت ماه با تاخیر افتاده است.

وی با اشاره به تحویل 150 کیلومتر از مسیر این پروژه به پیمانکار، توسط معاونت عمرانی استانداری خراسان شمالی گفت:هم اکنون نقشه های کلی این پروژه آماده بود و مسیر برای اجرای پروژه مجددا ارزیابی می شود.

ثروتی با ذکر این که پروژه راه آهن از سه نقطه آغاز می شود یادآور شد:پیمانکار این خط ریلی را از گرگان به گنبد،از گنبد به بجنورد و از بجنورد به شیروان اجرا می کند.

نماینده مردم بجنورد، گرمه جاجرم مانه و سملقان و راز و جرگلان در مجلس شورای اسلامی گفت:قول های مساعدی برای اجرای هر چه سریعتر این پروژه از سوی مسئولان امر داده شده است./

پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet