خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/12/19 11:43:43
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اسماعیلی:

اعتماد سازی متقابل اساس پیشرفت در مذاکرات هسته ای است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اعتماد سازی متقابل اساس پیشرفت در مذاکرات هسته ای ایران است.
اعتماد سازی متقابل اساس پیشرفت در مذاکرات هسته ای است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اعتماد سازی متقابل اساس پیشرفت در مذاکرات هسته ای ایران است. https://cdn.icana.ir/d/019/43555.jpg اعتماد,سازی,متقابل,اساس,پیشرفت,در,مذاکرات,هسته,ای,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا؛محمد اسماعیلی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: ملت ایران همواره نسبت به عملکرد غرب به ویژه آمریکایی ها در قبال موضوع هسته ای بی اعتماد بوده و هستند.

وی یادآوری کرد: برای ادامه مذاکرات هسته ای آمریکایی ها باید اعتماد سازی خود را به مردم ایران اثبات کنند.
اسماعیلی افزود: پس از توافقنامه ژنو، جمهوری اسلامی با شفافیت بیشتری با بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی و دیگر کارشناسان همکاری تنگاتنگی را در رفع ابهامات احتمالی هسته ای انجام داده است.
 
وی اظهار کرد: موارد ابهام آمیز در ارتباط با فعالیت های هسته ای ایران وجود ندارد و اظهار نظرهای مقامات آمریکایی خلاف این موضوع را ثابت می کند.
 
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: دوگانگی سخنان مقامات آمریکایی در برابر موضوع هسته ای ایران تازگی ندارد.
اسماعیلی یادآور کرد: مسوولان و تیم مذاکره کننده هسته ای ایران بدون توجه به تبلیغات و بهانه جویی دشمنان بر ادامه مذاکرات تاکید کرده و تاکنون با جدیت بیشتری بر انجام تعهدات خود عمل کرده است.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: ملت ایران هر گونه زیاده خواهی، حیله و فریب را خارج از چارچوپ های تعریف شده و با توجه به منافع ملی نمی پذیرد و ذره ای از موضع خود در استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای عقب نشینی نخواهد کرد./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet