هدر موبایل
1392/12/19 11:54:42
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جهانگیرزاده:

اتکا به اقتصاد مقاومتی تنها راهکار مقابله با دولت‌های زورگوست

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: اتکا به اقتصاد مقاومتی تنها راهکار مقابله با دولتهای زورگوست و امروز دولت باید فعالان اقتصادی را به عنوان بازوان خویش و نه رقبایش بنگرد.
اتکا به اقتصاد مقاومتی تنها راهکار مقابله با دولت‌های زورگوست نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: اتکا به اقتصاد مقاومتی تنها راهکار مقابله با دولتهای زورگوست و امروز دولت باید فعالان اقتصادی را به عنوان بازوان خویش و نه رقبایش بنگرد. https://cdn.icana.ir/d/019/43097.jpg اتکا,به,اقتصاد,مقاومتی,تنها,راهکار,مقابله,با,دولت‌های,زورگوست Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم؛جواد جهانگیرزاده اظهارکرد: در زمان حاضر رقابت های اقتصادی در جهان حکمفرما است و در همین راستا فرصت ها متعدد و موانع برای رسیدن به آن بسیار است.

وی افزود: اگر کشورمان خواهان دست یابی به جایگاه های مهم سیاسی و فرهنگی در دنیا است به طور یقین باید خود را تجهیز کند همانطور که اشکال نزاع در جهان متفاوت و گاهی به شکل نظامی و یا فرهنگی است.
 
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: در سالیان گذشته مهمترین حربه ای که دشمنان بر علیه کشورمان استفاده کرده، نزاع و درگیری های مستمر توسط نیروهای اصلاح طلب و جدایی خواه، تهدید به جنگ و فشارهای اقتصادی بوده است.
 
جهانگیرزاده تصریح کرد: بنابراین زمانی کشورمان در برابر سایر ملل مقاومت می کند که اقتصاد داخلی خود را تجهیز کند و در عین حال زمانی اقتصاد مقاومتی به صورت گفتمان در می آید که روش های دشمن به درستی شناسایی شود.
 
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هم اکنون در شرایطی به سر می بریم که اگر یک فعال اقتصادی به بانک بدهکار باشد، بانک سود و زیان آن را سالیانه محاسبه می کند در حالی که اگر دولت طلبی داشته باشد سال ها طلب وی را نگه می دارد پس با این شرایط اقتصاد مقاومتی شکل نمی گیرد.
 
جهانگیرزاده گفت: به طور یقین دولت باید فعالان حوزه اقتصادی را به عنوان بازوان خویش و نه رقبای خویش نگاه کند چون با رشد این مجموعه کشورمان به رشد اقتصادی دست می یابد.
 
نماینده مردم ارومیه درمجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: اقتصاد مقاومتی، اقتصاد ریاضتی نیست چون اقتصاد مقاومتی یعنی درست تولید کردن و به هنگام مصرف کردن و اقتصادی برای تقویت زیرساخت ها در حوزه اقتصاد اطلاق می شود./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet