خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/12/21 10:21:26
سرویس اقتصادی
یوسفیان ملا :

بهترین برنج دنیا روی دست کشاورزان ماند/مشکل با برندسازی حل نمی شود

نماینده آمل و لاریجان در مجلس با یادآوری اینکه کشاورزان از برند و برند سازی خیلی شناخت و اطلاعات ندارند، گفت: هدف اصلی باید فروش برنج کشاورزان باشد حالا با طرح برند سازی و یا هر طرح دیگری که دولت و جهادکشاورزی پیشنهاد می کنند.
بهترین برنج دنیا روی دست کشاورزان ماند/مشکل با برندسازی حل نمی شود نماینده آمل و لاریجان در مجلس با یادآوری اینکه کشاورزان از برند و برند سازی خیلی شناخت و اطلاعات ندارند، گفت: هدف اصلی باید فروش برنج کشاورزان باشد حالا با طرح برند سازی و یا هر طرح دیگری که دولت و جهادکشاورزی پیشنهاد می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/58277.jpg بهترین,برنج,دنیا,روی,دست,کشاورزان,ماند/مشکل,با,برندسازی,حل,نمی,شود Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه مشکل اصلی واردات بی رویه برنج است، گفت: درست نیست در حالی که برنج تولید داخل روی دست کشاورزان مانده است، برنج خارجی وارد و بر سر سفره های مردم قرار  دهیم.

 نماینده آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در شمال کشور برنج در مزارع با قطعات کوچک و تکه تکه و در انواع و کیفیت مختلف کشت و تولید می شود، افزود: تعیین برند برای برنج ایرانی تنها در شرایطی امکان پذیر است که دولت کلیه برنج تولیدکنندگان را خریداری و یکجا جمع آوری کند تا بتواند یک برند مشخص کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با یادآوری اینکه کشاورزان از برند و برند سازی خیلی شناخت و اطلاعات ندارند، تصریح کرد: هدف اصلی باید فروش برنج کشاورزان باشد حالا با طرح برند سازی و یا هر طرح دیگری که دولت و جهادکشاورزی پیشنهاد می کنند.

گفتنی است؛  معاون وزیر جهاد کشاورزی  از حمایت این وزارتخانه  از عرضه برنج شناسنامه‌دار در سال آینده خبر داده است.

وزارت جهاد کشاورزی از شالیکارانی که محصولشان را با برند مشخص به بازار عرضه کنند، حمایت می‌کند.

  وزارت جهادکشاورزی به عنوان متولی تولید و بازار محصولات کشاورزی از سال های آینده از کشاورزانی که محصولات خود به ویژه برنج را در قالب برندی مشخص و با استانداردهای فنی تعریف شده تولید و به بازار عرضه کنند، به صورت کامل حمایت می کند تا دیگر شالیکاران نیز انگیزه برای تولید برنج شناسنامه دار داشته باشند.

 

پایان پیام/ 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet