هدر موبایل
1392/12/19 12:55:46
سرویس سیاسی
جلالی در تشریح نشست مشترک فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با رئیس جمهور؛

توضیحات رئیس جمهور درباره تورم و قانون هدفمندی/پذیرش روحانی برای تشکیل کمیته مشترک دولت و فراکسیون

رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس از پذیرش روحانی برای تشکیل کمیته مشترک دولت و این فراکسیون خبرداد و گفت: در این نشست اعضای فراکسیون نظرات خود را درباره حوزه های مختلف کشور بیان کرد.
توضیحات رئیس جمهور درباره تورم و قانون هدفمندی/پذیرش روحانی برای تشکیل کمیته مشترک دولت و فراکسیون رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس از پذیرش روحانی برای تشکیل کمیته مشترک دولت و این فراکسیون خبرداد و گفت: در این نشست اعضای فراکسیون نظرات خود را درباره حوزه های مختلف کشور بیان کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/55189.jpg توضیحات,رئیس,جمهور,درباره,تورم,و,قانون,هدفمندی/پذیرش,روحانی,برای,تشکیل,کمیته,مشترک,دولت,و,فراکسیون Icana

کاظم جلالی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست امروز دوشنبه 19 اسفند مجمع عمومی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با دکتر روحانی رئیس جمهور گفت: خوشبختانه جلسه امروز بسیار مفید و مناسب بود در این جلسه اعضای فراکسیون نخست نقطه نظرات خود را در حوزه‌های فرهنگ،‌اقتصاد، امنیت، سیاست داخلی و خارجی و همچنین نحوه تعامل مجلس و دولت مطرح کردند.

نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کلیات اساس موضوعات مطرح شده از سوی اعضای فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در نشست با رئیس جمهور این بود که تعامل مجلس و دولت قطعا به نفع مردم بوده و در شرایط کنونی کشور و مشکلات اقتصادی ، تعامل دولت و مجلس می‌تواند به حل معضلات و مشکلات کشور بیانجامد.

جلالی با تاکید بر اینکه برنامه مشترک مجلس و دولت حل مشکلات کنونی کشور است، تصریح کرد: براساس این برنامه دولت و مجلس باید با تشکیل کارگروه‌های مشترکی در جهت همفکری و هم اندیشی و حل مشکلات کشور تلاش کنند.

وی با اشاره به مطالب مطرح شده از سوی دکتر روحانی رئیس جمهور در نشست با اعضای فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: رئیس جمهور در نشست امروز احترام ویژه خود را نسبت به مجلس اظهار کرد و تشکیل کارگروه مشترک میان دولت و مجلس را مفید دانست. همچنین دکتر روحانی در این نشست نقطه نظرات خود را در حوزه اقتصاد به ویژه کاهش نقطه به نقطه تورم، افزایش پایه پولی کشور و برنامه‌های مربوط به هدفمندکردن یارانه‌ها تشریح کرد.

رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس از تائید و قبول رئیس جمهور برای تشکیل کارگروه مشترک دولت و این فراکسیون خبر داد و گفت: در شرایط کنونی اعضای این کمیته و کارگروه از سوی فراکسیون مشخص شده و در آینده دولت باید نمایندگان خود را برای عضویت در این کمیته معرفی و مشخص کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet