خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/12/19 15:07:59
سرویس اجتماعی
اربابی در تشریح سوال خود از فرجی دانا مطرح کرد:

انتقاد از رابطه‌مداری در انتخاب هیات علمی دانشگاه پیام‌نور

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، در تشریح محورهای سوال خود از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، گفت: عملکرد مدیریتی رابطه مند در جذب هیات علمی و کادر اداری دانشگاه پیام‌نور از مهم‌ترین سوالاتی است که فرجی‌دانا باید پاسخ‌گو باشد.
انتقاد از رابطه‌مداری در انتخاب هیات علمی دانشگاه پیام‌نور عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، در تشریح محورهای سوال خود از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، گفت: عملکرد مدیریتی رابطه مند در جذب هیات علمی و کادر اداری دانشگاه پیام‌نور از مهم‌ترین سوالاتی است که فرجی‌دانا باید پاسخ‌گو باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/61842.jpg انتقاد,از,رابطه‌مداری,در,انتخاب,هیات,علمی,دانشگاه,پیام‌نور Icana

محمدسعید اربابی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،‌ با یادآوری حضور فرجی‌دانا در جلسه فردا( سه‌شنبه20 اسفندماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برای پاسخ به سوالات برخی از نمایندگان، گفت: کارکرد دانشگاه پیام‌نور استان سیستان و بلوچستان یکی از سوالتی است که از فرجی دانا پرسیده خواهد شد.

نماینده مردم ایرانشهر، دلگان، سرباز، آشار زابلی، بنت فنوج، لاشار و نیکشهردر مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه دانشگاه پیام‌نور باید در هر شهرستان و با در نظر گرفتن فاصله مکانی وجود داشته باشد، افزود: در شهرستانی چون فنوج که بیش از 150 کیلومتر با مرکز استان فاصله دارد هیچ دانشگاه پیام نوری وجود ندارد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، ادامه داد: ایجاد دانشگاه در سراسر کشور باید همسو با آمایش سرزمینی باشد که این مهم در استان سیستان و بلوچستان رعایت نشده است.

وی با انتقاد از وجود رابطه در گزینش هیات علمی و همچنین کادر آموزشی در بسیاری از دانشگاه‌های حوزه انتخابیه‌اش، گفت: رابطه‌مداری در انتخاب هیات علمی دانشگاه‌های حوزه انتخابیه اش مشکلات بسیاری را به وجود آورده است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: فردا فرحی دانا باید پاسخ مناسبی برای چرایی مشکلات موجود در فضای آموزش عالی استان سیستان و بلوچستان داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet