هدر موبایل
1392/12/19 16:26:33
سرویس فرهنگی
حسینی خبر داد:

بازدید اعضای مجمع نمایندگان استان مازندران و گلستان از پشت صحنه سریال پایتخت 3

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس، از بازدید اعضای مجمع نمایندگان استان مازندران و گلستان از پشت صحنه سریال پایتخت ۳ خبر داد.
بازدید اعضای مجمع نمایندگان استان مازندران و گلستان از پشت صحنه سریال پایتخت 3 نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس، از بازدید اعضای مجمع نمایندگان استان مازندران و گلستان از پشت صحنه سریال پایتخت 3 خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43286.jpg بازدید,اعضای,مجمع,نمایندگان,استان,مازندران,و,گلستان,از,پشت,صحنه,سریال,پایتخت,3 Icana

سیدهادی حسینی در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، از دیدار اعضای مجمع نمایندگان استان مازندران و گلستان از پشت صحنه سریال پایتخت 3 خبر داد و گفت: این دیدار امروز ( دوشنبه 19 اسفند) و به دعوت مسئولان و دست‌اندرکاران این سریال صورت گرفت.

نماینده مردم قائمشهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: طی سال‌های گذشته نمایش مجموعه پایخت 1 و 2 در تلویزیون، موجی از نارضایتی را بین برخی مردم استان مازندران و گلستان به وجود آورد زیرا مردم این استان‌ها معتقد بودند اهداف این سریال مشخص نیست و استفاده از برخی واژه‌ها نیز دچار ضعف‌های زیادی است.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ گفت: با توجه به ساخت این سریال، اعضای مجمع نمایندگان استان مازندران و گلستان طی یادداشتی به صدا و سیما، نگرانی خود را نسبت به مشخص نبودن اهداف و استفاده نادرست از الفاظ مازندرانی ابراز کردند که بعد از آن از اعضای دو مجمع دعوت شد تا در پشت صحنه این سریال حضور یابند.

وی با مثبت ارزیابی کردن جلسه مذکور، تاکید کرد: این جلسه با حضور معاون پارلمانی صدا وسیما، کارگردان، تهیه کننده و دیگر عوامل سریال  پایتخت 3 به همراه اعضای مجمع نمایندگان استان مازندران و گلستان برگزار شود و موضوعاتی که مورد اعتراض مردم استان مازندران و گلستان بود نیز مورد بحث قرار گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet