شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1392/12/20 12:12:41
سرویس اجتماعی
علیمردانی در نشست نخبگان و کارآفرینان کمیته امداد تاکید کرد:

اشتغال مددجویان کمیته امداد دغدغه‌های اصلی نمایندگان/اولویت ارایه تسهیلات باید در بخش کارآفرینی باشد

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: بحث اشتغال مددجویان کمیته امداد از دغدغه های اصلی نمایندگان مجلس شورای اسلامی است.
اشتغال مددجویان کمیته امداد دغدغه‌های اصلی نمایندگان/اولویت ارایه تسهیلات باید در بخش کارآفرینی باشد عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: بحث اشتغال مددجویان کمیته امداد از دغدغه های اصلی نمایندگان مجلس شورای اسلامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/43135.jpg اشتغال,مددجویان,کمیته,امداد,دغدغه‌های,اصلی,نمایندگان/اولویت,ارایه,تسهیلات,باید,در,بخش,کارآفرینی,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محسن علیمردانی در نشست با نخبگان و کارآفرینان کمیته امداد با تقدیر از پرسنل خدوم این نهاد در راستای حمایت از محرومان و اقشار نیازمند جامعه، افزود: مشاهده موفقیت نخبگان و کارآفرینان روحیه مضاعفی را در مسوولان برای ارایه خدمات بیشتر و بهتر به این گروه ایجاد می کند.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی، با تشریح فعالیت‌های این کمیسیون در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: یکی از دغدغه‌های نمایندگان در این کمیسیون اشتغال مددجویان زیر پوشش دستگاه های حمایتی همچون کمیته امداد و بهزیستی است.

علیمردانی با بیان اینکه فعالیت‌های نمایندگان مجلس در حمایت از مددجویان دستگاه های حمایتی بدون منت انجام می شود، گفت: این اقدامات در راستای فراهم کردن شرایط لازم برای شکوفا سازی استعدادهای مددجویان صورت می گیرد.

وی با یادآوری برگزاری جلسات مشترک کمیسیون اجتماعی مجلس با سرپرست کمیته امداد کشور و اقدامات انجام شده در این خصوص، تصریح کرد: سیاستگذاری کمیته امداد در کشور علمی تر و راهبردی تر از سایر دستگاه ها است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، در این زمینه فعالیت کمیته امداد در بحث اشتغال را مطلوب خواند و تاکید کرد: مسوولان کمیته امداد نباید به این حد از توانمندسازی مددجویان قانع باشند بلکه باید از ظرفیت نخبگان و کارآفرینان برتر در زمینه توانمندسازی سایر گروه های هدف استفاده کنند.

علیمردانی با انتقاد از اینکه منابع مالی کشور به سمت تولید پیش نرفته است، گفت: هرچند در برخی موارد اقداماتی در راستای حمایت از تولید انجام شده اما این کافی نیست و باید خدمات راهبردی تر از گذشته ارایه شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر امر تجارت در کشور و تاثیر مثبت آن در ریشه کنی فقر، از اینکه سهم دلالی بیشتر از تجارت در کشور است، اظهار تاسف کرد و به سیستم بانکی توصیه کرد که در خدمت تولید باشند و به سمت انباشت سرمایه نروند.

وی با بیان اینکه مدیران عامل بانک‌ها از اختیار لازم برای ارایه تسهیلات برخوردار هستند، به آنها پیشنهاد کرد اولویت ارایه تسهیلات را در بخش کارآفرینی و تولید قرار دهند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، به استعدادها و ظرفیت‌های بسیار کشور اشاره و تاکید کرد: اگر درست کار کنیم در کشور کسی بیکار و فقیر نخواهد بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet