شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1392/12/20 11:52:21
سرویس فرهنگی
گروسی خبر داد:

جلسه فراکسیون ورزش با حضور رئیس مجلس و معاون راهبردی ریاست جمهوری

عضو فراکسیون ورزش مجلس، از برگزاری جلسه این فراکسیون در یکشنبه هفته آینده خبر داد و گفت: این جلسه قرار است با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی،‌ نوبخت معاون نظارت و راهبردی رئیس جمهور و وزیر ورزش و جوانان برگزار شود.
جلسه فراکسیون ورزش با حضور رئیس مجلس و معاون راهبردی ریاست جمهوری عضو فراکسیون ورزش مجلس، از برگزاری جلسه این فراکسیون در یکشنبه هفته آینده خبر داد و گفت: این جلسه قرار است با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی،‌ نوبخت معاون نظارت و راهبردی رئیس جمهور و وزیر ورزش و جوانان برگزار شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43094.jpg جلسه,فراکسیون,ورزش,با,حضور,رئیس,مجلس,و,معاون,راهبردی,ریاست,جمهوری Icana

حسین گروسی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،‌ در مورد جلسه فراکسیون ورزش مجلس، افزود: این جلسه یکشنبه (25 اسفند ماه) هفته آینده با حضور دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، نوبخت معاون نظارت و راهبردی رئیس جمهور، رئیس ملی المپیک، وزیر ورزش و جوانان و اعضای این فراکسیون برگزار می‌شود.

نماینده مردم قدس، ملارد و شهریار در مجلس شورای اسلامی،‌ با اشاره به محور گفت وگو در جلسه یادشده، ادامه داد: در این جلسه به بررسی مشکلات و دغدغه‌های فوتبال کشور خواهیم پرداخت.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ با بیان اینکه تیم ملی فوتبال تا آغاز برگزاری مسابقات جام جهانی زمان زیادی ندارد، تصریح کرد: با توجه به اهمیت بازی‌های جام جهانی و بازی‌های آسیایی که سال آینده قرار است در برزیل و کره جنوبی برگزار ‌شود لازم است برنامه‌های مدیریت شده‌ای نسبت به گذشته از سوی مسئولان ورزشی در نظر گرفته شود.

وی با تاکید بر اینکه مجلس در میزان تصویب اعتبارات به حوزه ورزش رویکرد مثبتی داشته است، افزود: با توجه به کمک و حمایت مجلس در راستای تخصیص اعتبارات به وزارت ورزش و جوانان، ضروری است گام‌های مثبتی در مسیر تحقق اهداف ورزش کشور به ویژه رشته پرطرفدار فوتبال برداشته شود.

گروسی با تاکید بر ضرورت بیش از پیش حمایت‌های مالی برای حضور تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی برزیل، تاکید کرد: اکنون یکی از بانک های  خصوصی اسپانسر تیم ملی ایران برای حضور در مسابقات فوتبال جام جهانی  است و امید است که این حمایت‌ها به نحو شایسته‌‌ای صورت پذیرد.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی،‌ با بیان اینکه ضروری است بازی‌های تدارکاتی زیادی قبل از برگزاری مسابقات جام جهانی برای تیم ملی کشور درنظر گرفته شود،‌ گفت: با توجه به حمایت‌های مالی این بانک  لازم است تا از سال آینده با در نظر گرفتن بازی‌های تدارکاتی بازیکنان آمادگی بیشتری برای حضور در مسابقات جام جهانی داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet