هدر موبایل
1392/12/20 13:00:02
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موسوی‌لارگانی:

برخورد با ویژه‌خواران اقتصادی باید بازدارنده باشد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: هنگامی که برخوردها جدی نیست مطمئنا نمی‌تواند عاملی در زمینه بازدارندگی از وقوع چنین جرائمی باشد.
برخورد با ویژه‌خواران اقتصادی باید بازدارنده باشد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: هنگامی که برخوردها جدی نیست مطمئنا نمی‌تواند عاملی در زمینه بازدارندگی از وقوع چنین جرائمی باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/43114.jpg برخورد,با,ویژه‌خواران,اقتصادی,باید,بازدارنده,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛حجت‌الاسلام و المسلمین سیدناصرموسوی‌لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس با اشاره به راه‌های مبارزه با ویژه‌خواری اقتصادی گفت: یکی از راه‌های مبارزه با ویژه خواری برخورد جدی با افراد و گروه‌هایی است که اقدام به انجام چنین اعمالی می‌نمایند.
 
وی ادامه داد: اگر با افرادی که به این گونه عمل می‌کنند و از موقعیت خود سوءاستفاده کرده و مبالغی را تحت عناوین مختلف از نظام بانکی و یا سیستم‌های دیگر مانند زمین خواری و... برخورد جدی شود قطعا در صورت اعمال قانون در مورد شخصی که تخلف اداری دارد، شخص دومی وجود نخواهد داشت که اقدام به چنین اعمالی کند.
 
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خاطرنشان کرد: هنگامی که برخوردها جدی نیست مطمئنا نمی‌تواند عاملی در زمینه بازدارندگی از وقوع چنین مواردی باشد نحوه برخورد باید به گونه‌ای صورت گیرد که در صورت ارتکاب شخصی به این مسئله، فرد دومی نباشد که بخواهد این تخلف را تکرار کند./    
 
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet