شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1392/12/20 13:45:46
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پاپی‌زاده:

مجلس تا پایان فروردین برای لایحه آلودگی هوای دولت صبر می‌کند

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس تا اواخر فروردین ماه منتظر می‌ماند تا دولت لایحه مبارزه با آلودگی هوا را ارائه دهد در غیر این صورت طرح کمیسیون کشاورزی در این رابطه به صحن علنی مجلس خواهد رفت.
مجلس تا پایان فروردین برای لایحه آلودگی هوای دولت صبر می‌کند عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس تا اواخر فروردین ماه منتظر می‌ماند تا دولت لایحه مبارزه با آلودگی هوا را ارائه دهد در غیر این صورت طرح کمیسیون کشاورزی در این رابطه به صحن علنی مجلس خواهد رفت. https://cdn.icana.ir/d/019/51829.jpg مجلس,تا,پایان,فروردین,برای,لایحه,آلودگی,هوای,دولت,صبر,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛عباس پاپی‌زاده،با بیان این مطلب توضیح داد: ما در کمیسیون کشاورزی طرح آلودگی هوا را آماده کرده‌ایم و این طرح قرار بود به صحن علنی بیاید اما دولت پیشنهاد داد تا مجلس کمی تحمل کند تا این طرح توسط دولت در قالب یک لایحه ارائه شود و دولت بتواند بار مالی آن را درنظر بگیرد.


این نماینده مجلس اضافه کرد: با وجود اینکه قراربود دولت حداکثر ظرف مدت 20 روز لایحه پیشنهادی‌اش را ارائه دهد این اتفاق نیفتاد و طرح دولت به مجلس نیامد حالا هم که به آخر سال رسیده‌ایم باید منتظر سال بعد بمانیم.


نماینده مردم دزفول درمجلس تاکید کرد:اگر دولت تا اواخر فروردین طرحش را نرساند؛ناچاریم طرح خودمان را ارائه کنیم و از آن دفاع خواهیم کرد. /
پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet