شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
1392/12/20 14:11:27
سرویس دیگر رسانه‌ها_
پورمختار عنوان کرد:

رسیدگی به تمام ابعاد پرونده بابک زنجانی

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از رسیدگی به تمام ابعاد پرونده بابک زنجانی خبر داد.
رسیدگی به تمام ابعاد پرونده بابک زنجانی رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی از رسیدگی به تمام ابعاد پرونده بابک زنجانی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/55952.jpg رسیدگی,به,تمام,ابعاد,پرونده,بابک,زنجانی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛محمدعلی پورمختار نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیسیون اصل 90 خانه ملت ، در پاسخ به این سؤال که آیا کمیسیون اصل 90 مرتبطین بابک زنجانی که گفته می‌شود در حال حاضر هم در وزارت نفت حضور دارند را مورد شناسایی و پیگرد قرار داده است، گفت: این موضوع و در مجموع تمامی موضوعات مربوط به پرونده در حال رسیدگی است.

وی ابراز امیدواری کرد که هر گاه موضوعی قطعیت یافت از جمله تبانی و اقدامات خارج از قانون، هم اعلام خواهد شد و هم طبیعتا با آنها برخورد صورت خواهد گرفت.
 
به گزارش فارس، پیش‌تر مسعود میرکاظمی رئیس کمیسیون انرژی مجلس در گفت‌وگو با فارس گفته بود «مرتبطین این فرد (بابک زنجانی) در یکی از شرکت‌ها امروز به صورت مؤثرتری در وزارت نفت حضور دارند.»
وی اضافه کرده بود «این افراد امروز مؤثرتر از قبل در حوزه نفت حضور دارند. امروز افرادی که در شرکت‌هایی مانند نیکو هستند تعیین تکلیف نشده‌اند و اتفاقا در تصمیم‌گیری‌های امروز سهیم هم هستند که این بسیار نگران کننده است.»/
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet