هدر موبایل
1392/12/20 14:14:05
سرویس دیگر رسانه‌ها_

شکایت نماینده اراک از شهردار تهران به کمیسیون اصل ۹۰

محمدحسن آصفری از محمدباقر قالیباف به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی شکایت کرد.
شکایت نماینده اراک از شهردار تهران به کمیسیون اصل ۹۰ محمدحسن آصفری از محمدباقر قالیباف به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی شکایت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/45882.jpg شکایت,نماینده,اراک,از,شهردار,تهران,به,کمیسیون,اصل,۹۰ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛محمدحسن آصفری نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی گفت: قراردادی که اخیرا از سوی شهرداری تهران با کشور چین درباره واگن بسته شده، کاملا با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و اصل 44 قانون اساسی مغایرت دارد.

وی با بیان اینکه امروز کارخانه‌های واگن‌سازی ما در اراک و سایر شهرهای کشور با بحران عدم مشتری مواجهند، تصریح کرد: با اینکه ما کارخانه‌های واگن‌سازی مدرنی داریم چرا باید شهردار محترم تهران که ما وی را یک نیروی ارزشی می‌دانیم باید قراردادی را در خصوص تهیه و تأمین واگن با چین امضا کند آن هم واگن‌های دست دوم چینی.
آصفری همچنین تصریح کرد: اگر توجیه آقایان این است که این در ازای پول نفتی است که ما از آنها می‌خواهیم باید گفت که این موضوع نیز قابل قبول نیست.
 
وی اضافه کرد: امروز کارخانجات واگن‌سازی به دلیل عدم مشتری با کاهش نقدینگی و تعدیل نیرو مواجهند لذا بهتر است آقای قالیباف این موضوع را به صورت جدی کأن‌لم‌یکن تلقی کند چرا که کاملا با سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی و تولید ملی مغایر است.
 
نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی از قالیباف خواست از کارخانه‌های واگن‌سازی کشور بازدید کند تا توانایی تولیدات داخلی جمهوری اسلامی ایران را از نزدیک مشاهده کند.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت همچنین گفت: در همین زمینه از شهردار تهران به کمیسیون اصل 90 مجلس شکایت کرده‌ام./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet