هدر موبایل
1392/12/20 15:02:31
سرویس اجتماعی
رهبر خبر داد:

مشکلات مسکن مهر در نشست مجمع نمایندگان تهران بررسی می‌شود

عضو مجمع نمایندگان استان تهران، از برگزاری نشست مجمع نمایندگان استان تهران،‌ در روز چهارشنبه خبر داد و گفت : در این جلسه قرار است مشکلات و معضلات مسکن مهر مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
مشکلات مسکن مهر در نشست مجمع نمایندگان تهران بررسی می‌شود عضو مجمع نمایندگان استان تهران، از برگزاری نشست مجمع نمایندگان استان تهران،‌ در روز چهارشنبه خبر داد و گفت : در این جلسه قرار است مشکلات و معضلات مسکن مهر مورد بحث و بررسی قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/50939.jpg مشکلات,مسکن,مهر,در,نشست,مجمع,نمایندگان,تهران,بررسی,می‌شود Icana

فاطمه رهبر در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،‌ در مورد جلسه مجمع نمایندگان استان تهران، افزود: این جلسه فردا چهارشنبه (21 اسفند) برگزار می‌شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی،‌ درباره محور بحث در جلسه یادشده، ادامه داد: در این جلسه قرار است درمورد مشکلات مسکن مهراستان تهران بحث و بررسی‌هایی صورت گیرد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با یادآوری حضور مسئولان در جلسه مجمع نمایندگان استان تهران، تاکید کرد: این جلسه با حضور مسئولان مربوطه در استانداری، فرمانداری شهرستان‌های استان تهران و مسئولان مربوط به مسکن مهر در وزارت مسکن و مسئولان اداره‌های آب، گاز و برق برگزار خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet