هدر موبایل
1392/12/20 17:03:00
سرویس بین الملل
مرندی در دیدار با رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس کرواسی مطرح کرد:

ایران در زمینه تولید تجهیزات پزشکی و تربیت پزشک متخصص پیشرفت چشمگیری داشته است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در دیدار با رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس کرواسی ، گفت: ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در زمینه تولید تجهیزات پزشکی و تربیت پزشک متخصص پیشرفت چشمگیری داشته و در حال حاضر از نظر تأمین کادر پزشکی، پرستاری و مامایی خودکفا شده است.
ایران در زمینه تولید تجهیزات پزشکی و تربیت پزشک متخصص پیشرفت چشمگیری داشته است عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در دیدار با رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس کرواسی ، گفت: ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در زمینه تولید تجهیزات پزشکی و تربیت پزشک متخصص پیشرفت چشمگیری داشته و در حال حاضر از نظر تأمین کادر پزشکی، پرستاری و مامایی خودکفا شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/63833.jpg ایران,در,زمینه,تولید,تجهیزات,پزشکی,و,تربیت,پزشک,متخصص,پیشرفت,چشمگیری,داشته,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت،‌ میلوراد پوپواتس رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس کرواسی و هیات همراه امروز سه‌شنبه 20/12/92 با  مرندی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرد.

در ابتدای این دیدار  مرندی ضمن تشریح پیشرفت‌های کشورمان در زمینه‌های مختلف بهداشتی، درمانی و پزشکی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: کشور ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در زمینه بهداشتی و درمانی، تولید تجهیزات پزشکی، تربیت پزشک متخصص و تعمیم خدمات بهداشتی در سطح جامعه و در مناطق محروم، پیشرفت چشمگیری داشته است و در حال حاضر از نظر تأمین کادر پزشکی، پرستاری و مامایی خودکفا شده است.

نماینده مردم تهران،‌ ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در زمینه پیوند کلیه، کبد، ریه، قلب، مغز استخوان و قرنیه کارهای بزرگی در ایران انجام گرفته که این مهم نشان از پیشرفت پزشکی ایران دارد.

در ادامه این دیدار رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس کرواسی بر علاقه‌مندی کشورش برای همکاری با ایران در زمینه خدمات درمانی، بهداشتی، پزشکی و دارویی تاکید کرد.

در این دیدارهمچنین رئیس کمیسیون بهداشت مجلس کرواسی با ابراز خرسندی از پیشرفت‌های ایران در زمینه بهداشتی و خدمات درمانی بر علاقه‌مندی شرکت‌های داروسازی کرواسی برای سرمایه‌گذاری و همکاری با ایران اعلام آمادگی کرد.

وی در ادامه خواستار همکاری میان دانشگاه علوم پزشکی زاگرب و دانشگاه علوم پزشکی ایران شد.  /

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet