هدر موبایل
1392/12/20 17:37:24
سرویس اقتصادی
در جلسه کمیسیون عمران مجلس؛

سوال از وزیر راه و شهرسازی تا خرداد ماه مسکوت ماند

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: سوال از وزیر راه و شهرسازی تا پایان خردادماه به تعویق افتاد تا ببینیم در این فرصت ابعاد و نگرانی های بخش مسکن به کجا کشیده می شود.
سوال از وزیر راه و شهرسازی تا خرداد ماه مسکوت ماند عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: سوال از وزیر راه و شهرسازی تا پایان خردادماه به تعویق افتاد تا ببینیم در این فرصت ابعاد و نگرانی های بخش مسکن به کجا کشیده می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/56112.jpg سوال,از,وزیر,راه,و,شهرسازی,تا,خرداد,ماه,مسکوت,ماند Icana

مهرداد بائوج لاهوتی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با تشریح جزئیات جلسه امروز بعد از ظهر کمیسیون عمران مجلس، گفت: بررسی لایحه یک ‌فوریتی تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور یکی از محورهای جلسه امروز کمیسیون بود که متاسفانه با این قانون موافقت نشد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در زمینه مدیریت بحران و تشکیل این سازمان خلاء قانونی داریم، تصریح کرد: 25 سال است که از اجرای آزمایشی این قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور تمام شده و عمر این سازمان به اتمام رسیده  است در این زمینه خلاء قانونی داریم ، بهتر بود با تمدید این قانون موافقت می شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، در خصوص علت مخالفت نمایندگان با تمدید این قانون، گفت: به اعتقاد این افراد دولت باید لایحه اصلی خود را در این رابطه ارائه واشکالات قانون آزمایشی را برطرف می کرد.

عضوکمیسیون عمران مجلس با اشاره به حضور آخوندی وزیر راه و شهرسازی در جلسه امروز این کمیسیون، تصریح کرد: آخوندی در این جلسه سیاست های بخش مسکن را در قالب برنامه های دراز و کوتاه مدت برای اعضای کمیسیون تشریح کرد.

لاهوتی با بیان اینکه وزیر راه و شهرسازی از تهیه طرح جامع مسکن خبرداده است، افزود: سیاست های مسکن به طور کامل تشریح نشد و هنوز ابهاماتی برای نمایندگان باقی مانده است چرا که آخوندی گفته است ابعاد این طرح را نمی تواند به صورت رسمی اعلام کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در خصوص تعیین تکلیف سوال از وزیر راه و شهرسازی گفت: این موضوع تا پایان خردادماه به تعویق افتاد تا ببینیم  در این فرصت ابعاد و نگرانی های بخش مسکن به کجا کشیده می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet