هدر موبایل
1392/12/20 17:36:22
سرویس دیگر رسانه‌ها_
طلا خبر داد:

چهارشنبه؛ بررسی مشکلات مسکن مهر در نشست مجمع نمایندگان تهران

دبیر مجمع نمایندگان تهران گفت: مجمع نمایندگان تهران در جلسه چهارشنبه خود به بررسی معضلات و راهکارهای رفع مشکلات مسکن مهر می‌پردازد.
چهارشنبه؛ بررسی مشکلات مسکن مهر در نشست مجمع نمایندگان تهران دبیر مجمع نمایندگان تهران گفت: مجمع نمایندگان تهران در جلسه چهارشنبه خود به بررسی معضلات و راهکارهای رفع مشکلات مسکن مهر می‌پردازد. https://cdn.icana.ir/d/019/57292.jpg چهارشنبه؛,بررسی,مشکلات,مسکن,مهر,در,نشست,مجمع,نمایندگان,تهران Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم؛حسین طلا سخنگو و دبیر مجمع نمایندگان تهران اظهار داشت: با توجه به مشکلات موجود در تحویل مسکن مهر شهرستان‌های استان تهران و مشکلاتی که در مسکن‌های مهر تحویل داده شده به مردم اسلامشهر، ری و پردیس وجود دارد، مجمع نمایندگان تهران جلسه روز چهارشنبه خود را به بررسی معضلات و راهکارهای رفع آن در خصوص مسکن مهر استان تهران اختصاص داده است.
 

وی ادامه داد: جلسه این هفته مجمع نمایندگان استان تهران در روز چهارشنبه از ساعت 13 تا 15 با حضور مسئولان مربوطه در استانداری، فرمانداری شهرستان‌های مربوطه و مسئولان مربوط به مسکن مهر در وزارت مسکن و مسئولان ادارات آب، گاز و برق در محل مجمع نمایندگان تهران برگزار خواهد شد.
 

دبیر مجمع نمایندگان تهران خاطرنشان کرد: امیدواریم این جلسه بتواند تا حدی به کاهش مشکلات مردم استان تهران در موضوع مسکن مهر کمک کند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet