هدر موبایل
1392/12/20 17:51:54
سرویس اجتماعی
خضری از جزئیات دیدار اعضای کمیسیون بهداشت مجلس با هاشمی خبر داد:

قرارداد شرکت‌های داخلی با خارجی برای تولید واکسن‌های 5 ظرفیتی/اعلام گزارش رسیدگی به تخلفات پزشکان درابتدای سال 93

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با یادآوری دیدار جمعی از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با هاشمی وزیر بهداشت، افزود: بحث زیرمیزی پزشکان از جمله مباحث مطرح شده در این دیدار بود که مقرر شد وزارت بهداشت گزارش نهایی برخورد با پزشکان زیرمیزی‌بگیر را در اولین جلسه این کمیسیون در سال ۹۳ به نمایندگان ارایه کند.
قرارداد شرکت‌های داخلی با خارجی برای تولید واکسن‌های 5 ظرفیتی/اعلام گزارش رسیدگی به تخلفات پزشکان درابتدای سال 93 عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با یادآوری دیدار جمعی از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با هاشمی وزیر بهداشت، افزود: بحث زیرمیزی پزشکان از جمله مباحث مطرح شده در این دیدار بود که مقرر شد وزارت بهداشت گزارش نهایی برخورد با پزشکان زیرمیزی‌بگیر را در اولین جلسه این کمیسیون در سال 93 به نمایندگان ارایه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/46280.jpg قرارداد,شرکت‌های,داخلی,با,خارجی,برای,تولید,واکسن‌های,5,ظرفیتی/اعلام,گزارش,رسیدگی,به,تخلفات,پزشکان,درابتدای,سال,93 Icana

رسول خضری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،‌ درباره جزئیات دیدار جمعی از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با هاشمی وزیر بهداشت، افزود: جلسه امروز با حضور وزیر بهداشت، معاونان وی و جمعی از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس برگزار شد.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی،‌ ادامه داد: منابع موجود در اختیار وزارت بهداشت، و موضوعات کلان حوزه سلامت از جمله محورهای مطرح شده در جلسه یادشده به شمار می‌رفت.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تصریح کرد: نحوه هزینه‌کرد بودجه وزارت بهداشت و تاکید هاشمی بر تلاش برای گرایش به رویکرد بهداشت محوری از دیگر مسایل مطرح شده بود؛ وزیر بهداشت،‌ درمان و آموزش پزشکی بر این موضوع تاکید داشتند که باید از سمت درمان محور فاصله گرفته و در مسیر بهداشت محوری حرکت کنیم.

خضری یادآور شد: بازنگری در بحث شبکه‌های بهداشت که شامل خانه‌های بهداشت و مراکز بهداشتی، درمانی، روستایی و شهری می‌شود، از موضوعات مورد تاکید وزیر و نمایندگان به شمار می‌رفت.

وی در تشریح جزئیات جلسه یادشده، تاکید کرد: عقد قرارداد شرکت‌های داخلی با شرکت‌های خارجی برای تولید واکسن‌های 5 ظرفیتی از جمله اخبار مهمی بود که در جلسه اعضای کمیسیون بهداشت با هاشمی مطرح شد؛ بر اساس این عقد قرارداد، فناوری این واکسن درکشور آورده شده و طی دو سال تولید این واکسن در کشور آغاز خواهد شد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی،‌ با تاکید بر اظهار نگرانی نمایندگان کمیسیون برای برخورد با پزشکان دانه درشت، گفت: وزیر بهداشت وعده داد تا با جدیت این قضیه را پیگیری کند و در نهایت در اولین جلسه کمیسیون در  سال 93 گزارشی از نتیجه نهایی برخورد با این پزشکان به نمایندگان ارایه شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet