هدر موبایل
1392/12/20 18:34:59
سرویس فرهنگی
طاهری خبر داد:

تولید برنامه هایی با موضوع عفاف و حجاب با همکاری مشترک کمیسیون فرهنگی مجلس،وزارت کشور و رسانه ملی

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، از قانع نشدن نمایندگان سوال کننده درباره وضعیت عفاف و حجاب خبر داد و گفت: به پیشنهاد کمیسیون قرار شد برنامه‌هایی در قالب انیمیشن یا نماهنگ با موضوع عفاف و حجاب و برخورد با قانون‌شکنان انجام گیرد که درصورت تاثیرپذیری آن در جامعه، سوالات نمایندگان از وزیر کشور پس گرفته شود.
تولید برنامه هایی با موضوع عفاف و حجاب با همکاری مشترک کمیسیون فرهنگی مجلس،وزارت کشور و رسانه ملی سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، از قانع نشدن نمایندگان سوال کننده درباره وضعیت عفاف و حجاب خبر داد و گفت: به پیشنهاد کمیسیون قرار شد برنامه‌هایی در قالب انیمیشن یا نماهنگ با موضوع عفاف و حجاب و برخورد با قانون‌شکنان انجام گیرد که درصورت تاثیرپذیری آن در جامعه، سوالات نمایندگان از وزیر کشور پس گرفته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43347.jpg تولید,برنامه,هایی,با,موضوع,عفاف,و,حجاب,با,همکاری,مشترک,کمیسیون,فرهنگی,مجلس،وزارت,کشور,و,رسانه,ملی Icana

سید علی طاهری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،‌ درمورد دستور کار جلسه امروز سه‌شنبه (20 اسفند) کمیسیون فرهنگی مجلس، افزود: در جلسه امروز کمیسیون فرهنگی، وزیر کشور برای پاسخگویی به سوالات علی مطهری و سید ناصر موسوی لارگانی حضور پیدا کرد.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی،‌ با بیان اینکه سوال نمایندگان در خصوص اجرا نشدن قانون عفاف و حجاب در کشور است، ادامه داد: وزیر کشور به ارایه گزارشی از اقدامات انجام شده خود برای اجرای قانون عفاف و حجاب پرداخت که در نهایت نمایندگان سوال کننده نسبت به پاسخ‌های وزیر قانع نشدند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، یادآور شد: با توجه به قانع نشدن نمایندگان از پاسخ وزیر کشور، به پیشنهاد کمیسیون قرار شد کار مشترکی با همکاری وزارت کشور، ناجا و صدا و سیما انجام شود تا شاهد برنامه‌هایی در قالب انیمیشن یا نماهنگ با موضوع عفاف و حجاب و برخورد با قانون‌شکنان باشیم.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، گفت: در حال حاضرسوال نمایندگان به مراعا گذاشته شده و اکنون قرار است در صورت اثربخش واقع شدن پیشنهاد کمیسیون این سوالات پس گرفته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet