خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1392/12/20 19:01:18
سرویس اقتصادی
کمیسیون صنایع و معادن مجلس بررسی کرد:

طرح تسهیل تسویه بدهی ارزی واحدهای تولیدی

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون طرح تسهیل تسویه بدهی واحدهای تولیدی و فراهم آوردن شرایط برای نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی بررسی شد.
طرح تسهیل تسویه بدهی ارزی واحدهای تولیدی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون طرح تسهیل تسویه بدهی واحدهای تولیدی و فراهم آوردن شرایط برای نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/53567.jpg طرح,تسهیل,تسویه,بدهی,ارزی,واحدهای,تولیدی Icana

بهروز نعمتی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس موضوع ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری مطرح و بررسی شد و مقرر شد این کمیسیون شرایط نیل به این اهداف را فراهم کند.

نماینده اسدآباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن موضوع راهکارهای بهبود فضای کسب و کار بررسی شد و مقرر شد در قوانین مربوط به فضای کسب و کار بازنگری هایی انجام شود و شرایطی فراهم شود که رتبه کشور در این زمینه ارتقاء یابد.

نعمتی ادامه داد: در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن موضوع قیمت خودرو نیز مطرح و بررسی شد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس یادآور شد: در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن موضوع  طرح تسهیل تسویه بدهی ارزی واحدهای تولیدی به حساب ذخیره ارزی با حضورکارشناسان اقتصادی و بانک مرکزی بررسی شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet