هدر موبایل
1392/12/21 10:33:15
سرویس صحن
با رای نمایندگان

کلیات طرح تغییر ترکیب اعضای کمیسیون تلفیق تصویب شد

نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات طرح اصلاح موادی از آیین‌نامه داخلی مجلس که درباره تغییر ترکیب اعضای کمیسیون تلفیق است، موافقت کردند.
کلیات طرح تغییر ترکیب اعضای کمیسیون تلفیق تصویب شد نمایندگان مجلس شورای اسلامی با کلیات طرح اصلاح موادی از آیین‌نامه داخلی مجلس که درباره تغییر ترکیب اعضای کمیسیون تلفیق است، موافقت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/62118.jpg کلیات,طرح,تغییر,ترکیب,اعضای,کمیسیون,تلفیق,تصویب,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (چهارشنبه 21 اسفند) مجلس شورای اسلامی با کلیات دوفوریت طرح اصلاح ماده 45 آیین‌ناهم داخلی مجلس موافقت کردند.

براین اساس نمایندگان با 154 رای موافق، 36 مخالف و 5 ممتنع از مجموع 205 نماینده حاضر در مجلس با کلیات این طرح موافقت کردند.

گفتنی است بهروز نعمتی، نقوی حسینی و قوامی به‌عنوان مخالف این طرح و علیمردانی، عباسپور و دواتگری به‌عنوان موافقان طرح یادشده به اظهارنظر پرداختند.

بر این اساس ابوالفضل ابوترابی پیشنهاد سلب یک فوریت طرح مذکور را مطرح کرد و گفت: ‌اگر خواستار اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی هستیم لازم است اصلاح فرآیند بودجه‌نویسی که موتور محرک اقتصاد مقاومتی است، اجرایی شود.

وی ادامه داد: ما دچار بودجه‌نویسی اشتباه از سال‌های قبل شده‌ایم و این موضوع لازم است تعیین تکلیف شده و به درستی مورد بررسی قرار گیرد.

براین اساس نمایندگان به این پیشنهاد با 61 رای موافق، 110 مخالف و 8 ممتنع از مجموع 200 نماینده حاضر در مجلس مخالفت کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet