شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1392/12/21 11:06:42
سرویس سیاسی

نامه فراکسیون زنان و خانواده مجلس به کاترین اشتون/به جای دیدار با محکومان به دیدار زنان توانمند ومتعهدایرانی می رفتید

فراکسیون زنان و خانواده مجلس طی نامه‌ای به کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از دیدار وی با برخی از عوامل فتنه انتقاد کرده است.
نامه فراکسیون زنان و خانواده مجلس به کاترین اشتون/به جای دیدار با محکومان به دیدار زنان توانمند ومتعهدایرانی می رفتید فراکسیون زنان و خانواده مجلس طی نامه‌ای به کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از دیدار وی با برخی از عوامل فتنه انتقاد کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/63625.jpg نامه,فراکسیون,زنان,و,خانواده,مجلس,به,کاترین,اشتون/به,جای,دیدار,با,محکومان,به,دیدار,زنان,توانمند,ومتعهدایرانی,می,رفتید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فراکسیون زنان و خانواده مجلس طی نامه‌ای به کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از دیدار وی با برخی از عوامل فتنه انتقاد کرده که این نامه به شرح زیر است:

سرکار خانم کاترین اشتون

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا

با سلام و احترام

ضمن آرزوی موفقت برای تیم مذاکره کننده هسته ای جمهوری اسلامی ایران و سرکار عالی و نظر به سفر کوتاه شما به کشور ایران اسلامی سرکار عالی در بیانیه رسمی در پایان سفر خود اعلام نمودید" جای تعجبی ندارد تمرکز عمده ای بر روی حقوق بشر وجود دارد، من با فعالان زن در روز بین المللی زن دیدار کرده و درباره وضعیت زنان سخن گفتم"

این انتظار به جا و سنجیده ای بود که به دانشگاهها و مراکز علمی، تحقیقاتی و اقتصادی زنان و دختران متعهد و توانمند ایرانی که به فعالیت مشغول هستند هم سری می‌زدید ملاقات های غیر رسمی شما با برخی افراد به بهانه نقض حقوق بشر درایران در حالی صورت گرفته که افراد ملاقات شونده به اتهام علیه امنیت کشور و فعالیت تبلیغی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران به حبس تعزیری محکوم شده و در دادگاه تجدید نظر حکم وی به 6 سال کاهش یافت و به دلیل بیماری، محکوم به قرار وثیقه اجازه مرخصی و درمان خارج از زندان دریافت نمود.

دست کم از سرکار عالی این انتظار می رود که با بیان واقعیت باید اعلام عمومی نمایید که چنین فردی که در کارنامه سیاسی او مبارزه مسلحانه علیه نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است در آزادی کامل با سرکار عالی ملاقات نمود تا برای یک بار هم که شده صداقت اروپائیان به اثبات برسد ، از طرفی این جانب خاطرنشان می‌کنم اگر غیر از این ملاقات های غیررسمی صورت نمی‌گرفت سبب تعجب همگان فراهم می‌شد.

اگر شما در سفر خود به ایران حتی به یکی از خانواده های 17 هزار قربانی ترور منافقان در ایران سر می‌زدید باعث تعجب بود و یا اگر روزی به یاد قتل عام و کشتار بیرحمانه زنان و کودکان بیگناه کشورهای سوریه، افغانستان،‌عراق، فلسطین ،‌لبنان و .. می‌افتادید و سری به آنها می زدید سبب تعجب خواهد شد.

سخنگوی شما اعلام نموده دیدارها به اصطلاح موافقان حقوق بشر به مناسبت روز جهانی زن صورت گرفته بود بهتر است بدانید 35 است که در ایران اسلامی روز زن ، روز میلاد دختر گرامی پیامبر اسلام (ص) می‌باشد.

امیدواریم در سفر بعدی خود به ایران با مطالعه دقیق تر به جای 8 مارس تاریخ سفر خود را با روز میلاد پربرکت حضرت فاطمه زهرا (س) مصادف نمایید و با شور و نشاط زنان و دختران مسلمان ایرانی را در این روز مشاهده نمایید.

فاطمه رهبر

رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورا ی اسلامی/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet