هدر موبایل
1392/12/21 12:35:48
سرویس صحن
نکو در نطق میان دستور:

گزینه‌های روی میز آمریکا برای سرگرمی غرب است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گزینه‌های روی میز آمریکا را برای سرگرمی غرب خواند و گفت:ملت بیدار ایران در برابر اقدامات سران استکبار سکوت نخواهند کرد.
گزینه‌های روی میز آمریکا برای سرگرمی غرب است عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گزینه‌های روی میز آمریکا را برای سرگرمی غرب خواند و گفت:ملت بیدار ایران در برابر اقدامات سران استکبار سکوت نخواهند کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/57607.jpg گزینه‌های,روی,میز,آمریکا,برای,سرگرمی,غرب,است Icana

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، ابراهیم نکو در نشست علنی امروز(21 اسفندماه) در نطق میان دستور خود با بیان اینکه در صورت انحراف از مسیر مذاکرات هسته‌ای، ملت و نمایندگان آنها واکنش نشان خواهند داد، گفت: غرب به سرکردگی آمریکا مدام گستاخی می‌کند و از قرار داشتن تمام گزینه‌ها روی میز مذاکرات سخن می‌گوید آنها باید بدانند که گزینه‌های روی میزشان تعدادی اسباب‌بازی آن هم از نوع چینی و بمب‌گذاری شده است.

نماینده مردم رباط‌‌کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: گزینه‌های روی میز آمریکا و سران استکبار برای سرگرمی غربی‌هاست و چنانکه دستکاری شود هستی آنها را با خاک یکسان خواهد کرد.

وی افزود: در ادامه مسیر گفت‌وگو‌های هسته‌ای اگر انحرافی صورت گیرد و منافع کشور و نظام نادیده انگاشته شود شاهد واکنش‌ها از سوی ملت خواهیم بود.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه ملت بزرگ ایران همراه و همگام با مسئولان خود هستند، گفت: ملت ایران در 22 بهمن ماه سال جاری ثابت کردند که بر میز مذاکره ایران هم گزینه‌هایی مانند وفاداری و ولایت،‌ شجاعت، شهادت و وحدت و از جان گذشتگی وجود دارد.

وی ادامه داد: ملت ایران و نمایندگان آنان در مجلس شورای اسلامی در برابر یاوه‌گویی‌های غرب با تمام توان و راست قامتی ایستادگی کرده و کوچکترین باجی به زیاده‌خواهی‌های آنان نخواهد داد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تاکید کرد: گزارش مداخله جویانه و دیکتاتور‌مآبانه دبیرکل سازمان ملل و اشتون در مورد حقوق بشر در ایران نمونه بارز مداخله در امور کشورهاست و انتظار می‌رود وزارت خارجه در این زمینه واکنش نشان دهد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نهم، با اشاره به سیاست‌های ابلاغی اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری، گفت: این سیاست‌های ابلاغی توسط مقام معظم رهبری نشان از هوشمندی، بصیرت، موقع‌شناسی و آینده‌نگری رهبر انقلاب دارد.

وی ادامه داد: باید آموزش‌های همگانی در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی صورت بگیرد تا فرمایش مقام معظم رهبری به عنوان یک فرهنگ غالب در کشور و در بین مردم پذیرفته شود.

نکو تاکید کرد: قوای سه گانه در برابر اقتصاد مقاومتی وظیفه خود را باید بدانند و مجلس نیز وظیفه دارد طرح‌ها و لوایح را مورد بررسی قرار داده و تصویب کند که روح اقتصاد مقاومتی در آن حاکم باشد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تاکید کرد: دولت موظف است در اجرای برنامه‌ها اقتصاد مقاومتی را لحاظ کرده و مدیران خود را آموزش دهد.

وی ادامه داد: لازم است در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی بخش خصوصی و واحد‌های تولیدی کشور نیز با سایر سازمان‌ها و نهادها همگام شده تا به مثابه قلب تپنده اقتصاد کشور نقش خود را ایفا کند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نهم، با بیان اینکه به دنبال حمایت از تولید می‌توانیم به اهداف اقتصاد مقاومتی نایل شویم، افزود: از اهداف اقتصاد مقاومتی رفاه بیشترمردم، رونق و توسعه اقتصادی، ‌کاهش نرخ تورم و گرانی،‌ اشتغال‌زایی و حل مشکل بیکاری و عزتمندی ملت و رسیدن به رتبه اول اقتصاد منطقه‌ای است که نباید در پیچ و خم اجرا به فراموشی سپرده شود.

نکو خطاب به رئیس جمهور تاکید کرد: دولت باید مواظب باشد در اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها در سال 93 مردم آسیب نبینند.

وی ادامه داد: مردم نباید تاوان سوءمدیریت، بی‌تدبیری و بی‌قانونی مدیران اجرایی را بدهند و متاسفانه قشر کارگر و کارمند در شرایط فعلی با دشواری‌های زیادی زندگی می‌کنند و باید مواظب بود در اجرای هدفمندی خسارت بیشتر به آنها وارد نشود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، در بخش پایانی نطق خود خواستار توجه به طرح‌های عمرانی منطقه مانند بیمارستان بهارستان، رفع مشکلات شهر جدید پرند شد و از مسولان خواست تا اقدامات جدی و فوری را انجام دهند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet