هدر موبایل
1392/12/21 12:33:08
سرویس صحن
امروز در صحن علنی مجلس قرائت شد؛

بیانیه نمایندگان درباره لزوم تحقق اقتصاد مقاومتی و هوشیاری مقابل رخنه فرهنگی دشمن

عضو هیأت رئیسه مجلس بیانیه نمایندگان درباره لزوم اجرای اقتصاد مقاومتی و هوشیاری مقابل رخنه فرهنگی دشمن را قرائت کرد.
بیانیه نمایندگان درباره لزوم تحقق اقتصاد مقاومتی و هوشیاری مقابل رخنه فرهنگی دشمن عضو هیأت رئیسه مجلس بیانیه نمایندگان درباره لزوم اجرای اقتصاد مقاومتی و هوشیاری مقابل رخنه فرهنگی دشمن را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/59170.jpg بیانیه,نمایندگان,درباره,لزوم,تحقق,اقتصاد,مقاومتی,و,هوشیاری,مقابل,رخنه,فرهنگی,دشمن Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد دهقان در نشست علنیامروز (چهارشنبه 21 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی، بیانیه اقتصاد مقاومتی و رخنه فرهنگی دشمن را که به امضای همه نمایندگان مجلس رسیده بود قرائت کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه ای مدظله العالی روز سه شنبه 20 اسفند 92 با دعوت از مسئولان بلند پایه کشور سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی را تشریح و بر ضرورت اجرای درست آنها تأکید کردند.

ایشان از یک سو با طرح و تشریح ابعاد و مختصات اقتصاد مقاومتی و الزامات آن راهبرد اقتصادی کشور را برای مسئولان و دست اندرکاران و همه آحاد ملت در عرصه اقتصادی ارائه کردند و از سوی دیگر در جلسه مجلس خبرگان با طرح ضرورت هوشیاری در برابر رخنه فرهنگی توجه همگان را به ضرورت هوشیاری مداوم در عرصه فرهنگ جلب کردند.

ما نمایندگان ملت در تبعیت همه جانبه از رهبری عزیز انقلاب اسلامی ضمن توصیه همه دست اندرکاران و مخاطبان عرصه فرهنگ و اقتصاد به پرهیز از شعارزدگی بر ضرورت فعالیت های کاربردی برای تحقق منویات رهبری تأکید می کنیم و معتقدیم با رویکرد، مدیریت و همت و تحرک عالمانه و جهادی می توانیم با موانع و مشکلات مقابله کنیم.

نمایندگان ملت از همگان به ویژه مدیران و مسئولان، رسانه ها، ‌مراکز علمی و آموزشی حوزه و دانشگاه و تمام نهادها و قوای کشور می خواهند در این مقطع زمانی که جنگ اقتصادی و فرهنگی دشمنان به اوج رسیده و چنین رویکردی نشان از ناکامی، شکست و استیصال آنها در مواجهه با روند رو به رشد نفوذ انقلاب اسلامی در بین ملل جهان دارد صیانت از ارزش های دینی را در بالاترین سطح خود مورد توجه قرار دهند و مرزبندی دقیق و قابل مشاهده با رویکردهای سکولاریستی و لیبرالیستی نظام سلطه داشته باشند.

اینک که نظام سلطه از تمام ابزارهای متغیر خود از جمله ابزارهای رسانه ای، فرهنگ مکتوب و نظایر آن باورهای سیاسی، ‌اجتماعی و دینی ما را هدف گرفته است همه فعالان و مدیران و برنامه ریزان فرهنگ باید در عمل ثابت کنند که محال است به فرهنگ فاسد غرب امکان سیطره و سلطه داده شود.

نمایندگان ملت آمادگی و عزم خود را برای تحقق همه جانبه فرامین و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب به ویژه در خصوص صیانت از فرهنگ اسلامی و جلوگیری از رخنه فرهنگی دشمنان و نیز تحقق سریع،‌ دقیق و فراگیر اقتصاد مقاومتی را اعلام می دارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet