هدر موبایل
1392/12/21 12:49:50
سرویس صحن
عزیزی فارسانی در تذکر شفاهی تأکید کرد:

ضرورت توجه معاون رئیس جمهور به محرومیت‌زدایی از چهارمحال و بختیاری

نماینده مردم فارسان، اردل، کیار و کوهرنگ در مجلس در تذکر شفاهی خطاب به معاونت برنامه ریزی راهبردی رئیس جمهور گفت: با توجه به ۳ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومانی که در اختیار این معاونت است برای ایجاد توازن و عدالت در چهارمحال و بختیاری گام برداشته شود.
ضرورت توجه معاون رئیس جمهور به محرومیت‌زدایی از چهارمحال و بختیاری نماینده مردم فارسان، اردل، کیار و کوهرنگ در مجلس در تذکر شفاهی خطاب به معاونت برنامه ریزی راهبردی رئیس جمهور گفت: با توجه به 3 هزار و 800 میلیارد تومانی که در اختیار این معاونت است برای ایجاد توازن و عدالت در چهارمحال و بختیاری گام برداشته شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43229.jpg ضرورت,توجه,معاون,رئیس,جمهور,به,محرومیت‌زدایی,از,چهارمحال,و,بختیاری Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حمیدرضا عزیزی فارسانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 21 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی ضمن دعوت از همه نمایندگان و مردم ملت ایران برای بازدید از مناطق مختلف استان چهارمحال بختیاری در ایام تعطیلات نوروز در تذکری به رئیس جمهور، معاون اول،‌ وزیر کشور و وزیر اطلاعات افزود: در مورخه 26 اسفند 91 از سوی وزیر کشور وقت نامه ای ابلاغ شد که براساس آن بخشداری کیار شرقی و بخشداری فرخ شهر احداث شود.

نماینده مردم فارسان،‌ اردل، کوهرنگ و کیار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متأسفانه مصوبه مذکور به صورت نیمه اجرا شد و اکنون 4 روستا از حوزه انتخابیه ما جدا شد و این نشان می دهد که مسئولان نتوانستند به وعده خود عمل کنند لذا از دولت تدبیر و امید می خواهم این مشکل را که معضلی امنیتی در استان چهارمحال و بختیاری است حل کنند.

این نماینده مردم در مجلس نهم در تذکری به وزیر ورزش و جوانان افزود: از وزیر ورزش می خواهم تا پروژه ها و سالن های ورزشی حوزه انتخابیه این جانب را به بهره برداری برسانند.

وی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی افزود: از وزیر راه و شهرسازی می خواهم نسبت به راه اندازی پروازهای خارجی به ویژه کویت، عربستان و عراق از حوزه انتخابیه اینجانب اقدام لازم را به وجود بیاورند.

عزیزی فارسانی ادامه داد:‌ از نوبخت معاونت راهبردی و نظارت رئیس جمهور درخواست دارم تا از مبلغ 3 هزار و 800 میلیارد تومانی که در اختیار دارد جهت ایجاد توازن و عدالت به 4 شهرستان اردل،کیار، کوهرنگ و فارسان نگاه ویژه ای داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet