شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1392/12/21 13:03:46
سرویس صحن
عمرانی در تذکر شفاهی مطرح کرد:

انتظار بیمار پشت درب اتاق عمل به دلیل کمبود پزشک در سمیرم

نماینده مردم سمیرم در مجلس با انتقاد از کمبود امکانات پزشکی و پزشک در این شهرستان گفت: بیمار پشت درب اتاق عمل به دلیل کمبود پزشک در سمیرم معطل می‌ماند.
انتظار بیمار پشت درب اتاق عمل به دلیل کمبود پزشک در سمیرم نماینده مردم سمیرم در مجلس با انتقاد از کمبود امکانات پزشکی و پزشک در این شهرستان گفت: بیمار پشت درب اتاق عمل به دلیل کمبود پزشک در سمیرم معطل می‌ماند. https://cdn.icana.ir/d/019/50940.jpg انتظار,بیمار,پشت,درب,اتاق,عمل,به,دلیل,کمبود,پزشک,در,سمیرم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سکینه عمرانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 21 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مشکلات شهرستان سمیرم بسیار زیاد است، موضوع بهداشت را مهمترین دغدغه مردم این شهرستان عنوان کرد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی افزود: بهداشت یکی از مهمترین مشکلاتی است که مردم این شهرستان سال ها با آن مواجه هستند و علی رغم اینکه این موضوع را بارها از طریق مسئولان استانی و کشوری پیگیری کرده ایم اما شرایط هر روز بدتر می شود.

وی با بیان اینکه برخی از مناطق شهرستان پهناور سمیرم 100 تا 120 کیلومتر تا مرکز استان فاصله دارند افزود: اینکه یک بیمار به دلیل کمبود امکانات پزشکی به شهر دیگری منتقل شود انصاف نیست ضمن اینکه حق این مردم نیست که در شرایط پیشرفت علم و تکنولوژی در دنیا به علت کمبود پزشک و امکانات پزشکی از بین بروند اما این اتفاق در ماه گذشته در شهرستان سمیرم رخ داد.

عمرانی افزود:‌ حتی فردی که نیاز به عمل جراحی دارد به دلیل کمبود پزشکی باید ساعت ها پشت درب اتاق عمل منتظر باشد.

این نماینده مردم در مجلس نهم ضمن درخواست از مسئولان کشور درباره نحوه توزیع امکانات پزشکی و پزشک در کشور و مناطق استانی افزود: در برخی از استان ها شاهد ازدحام پزشکان متخصص و همچنین امکانات پزشکی هستیم و از مسئولان کشور انتظار داریم این موضوع را به طور جدی پیگیری کنند و تدبیری در این باره بیاندیشند.

نماینده مردم سمیرم در ادامه با تأکید بر اینکه حتی پزشک ماه ها از برخی مناطق این شهرستان عبور نمی کند افزود: در مواردی بیمار برای تزریق یک آمپول هزار تومانی مجبور به پرداخت 20 هزار تومان کرایه برای انتقال به منطقه دیگر می شود؛ لذا از وزیر بهداشت و مدیرکل بهداشت و درمان استان اصفهان درخواست پیگیری این موضوع را داریم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet