هدر موبایل
1392/12/21 12:58:09
سرویس صحن
احمدی در تذکر شفاهی:

نیروی انتظامی برای مبارزه با قاچاق و اشرار در منطقه زرین‌دشت تجهیز شود

نماینده مردم زرین دشت و داراب در مجلس در تذکر شفاهی ضمن تشریح مشکلات حوزه انتخابیه خود، گفت: نیروی انتظامی برای مبارزه با قاچاق و اشرار در منطقه زرین‌دشت تجهیز شود.
نیروی انتظامی برای مبارزه با قاچاق و اشرار در منطقه زرین‌دشت تجهیز شود نماینده مردم زرین دشت و داراب در مجلس در تذکر شفاهی ضمن تشریح مشکلات حوزه انتخابیه خود، گفت: نیروی انتظامی برای مبارزه با قاچاق و اشرار در منطقه زرین‌دشت تجهیز شود. https://cdn.icana.ir/d/019/58854.jpg نیروی,انتظامی,برای,مبارزه,با,قاچاق,و,اشرار,در,منطقه,زرین‌دشت,تجهیز,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نبی‌الله احمدی در نشست امروز (چهارشنبه 21 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی به وزیر کشور گفت: در راستای ارتقای نیروی انتظامی شهرستان‌های داراب و زرین‌دشت با توجه به موقعیت جغرافیایی این شهرستان‌ها و با توجه به اینکه در مسیر قاچاق و مواد مخدر هستند، باید نیروی انسانی، خودرو و... جهت مقابله با اشرار تامین شود.

نماینده مردم زرین‌دشت و داراب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه امکانات و نیروی انسانی نیروی انتظامی در شهرستان‌های فوق‌الذکر بسیار محدود است که بهتر است در این‌باره چاره‌اندیشی‌ها انجام شود.

وی در تذکر دیگری خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: به دلیل کمبود شدید سوخت و کود شیمیایی، کشاورزان این شهرستان‌ها در حال حاضر با مشکلات بسیاری روبرو هستند. با توجه به اینکه کشت‌های کشاورزی در نیازمندترین موقعیت خودن به کود و آب در شهرستان‌های مذکور می‌باشند، هر چه سریع‌تر وزارت کشاورزی باید برای رفع این مشکلات اقدامات لازم را انجام دهد.

این نماینده مردم در مجلس نهم در تذکر دیگری به وزیر نیرو گفت: بیش از 70 درصد از روستاهای شهرستان‌های داراب و زرین‌دشت با کمبود آبا آشامیدنی روبرو هستند که باید راهکاری برای این معضل نیز در نظر گرفته شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet