هدر موبایل
1392/12/21 13:39:52
سرویس سیاسی

نمایش فیلم جنایات تکفیریهای سوریه/ بروجردی: جنایات تروریستها بی‌تردید حرکتی ضداسلامی است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در نشست دوستان سوریه در تهران در پایان نمایش مستند جنایات تروریست های سوری گفت: اسلام دین رافت و رحمت بوده و از این رفتارها به دور است.
نمایش فیلم جنایات تکفیریهای سوریه/ بروجردی: جنایات تروریستها بی‌تردید حرکتی ضداسلامی است رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در نشست دوستان سوریه در تهران در پایان نمایش مستند جنایات تروریست های سوری گفت: اسلام دین رافت و رحمت بوده و از این رفتارها به دور است. https://cdn.icana.ir/d/019/63862.jpg نمایش,فیلم,جنایات,تکفیریهای,سوریه/,بروجردی:,جنایات,تروریستها,بی‌تردید,حرکتی,ضداسلامی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در نشست صبح اولین اجلاس روسای کمیسیون‌های سیاست خارجه مجالس کشورهای دوست سوریه که امروز چهارشنبه 21 اسفندماه در تهران برگزار شد در پایان سخنرانی فادیا الدیب رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس سوریه فیلمی از جنایات تروریست‌ها در این کشور نمایش داده شد.

در این مستند که گوشه‌هایی از جنایات ددمنشانه تکفیری‌ها و وهابیون به نمایش درآمد تروریست ها با فریاد شعائر اسلامی همچون الله اکبر دست به جنایت می‌زدند که این اقدامات در راستای اهداف اسلام هراسانه غرب و استکبار جهانی است.

در پایان این فیلم کوتاه علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقداماتی که در این فیلم مشاهده کردید از سوی مسلمانان صورت نگرفته گفت: اسلام از این رفتارها به دور است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اسلام دین صلح و رافت و رحمت است افزود: مسلمانان پیامبر گرامی اسلام را پیامبر رحمت می‌دانند.

وی افزود: آنچه در فیلم مشاهده کردید بی تردید حرکتی ضد اسلامی است و همه مسلمانان از این رفتارها متنفرند و آن را محکوم می‌کنند.

بروجردی تاکید کرد: این نشست نیز برای ابراز تنفر مسلمانان از فجایع غیر انسانی تروریست ها در سوریه برگزار شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet