هدر موبایل
1392/12/21 14:09:17
سرویس صحن
طاهری در نطق میان دستور:

دولت برای رفع مشکلات در سرمایه گذاری چاره‌ای بیاندیشد

عضو کمیسیون صنایع و معادن و مجلس گفت: دولت برای رفع مشکلات در سرمایه گذاری چاره ای بیاندیشد.
دولت برای رفع مشکلات در سرمایه گذاری چاره‌ای بیاندیشد عضو کمیسیون صنایع و معادن و مجلس گفت: دولت برای رفع مشکلات در سرمایه گذاری چاره ای بیاندیشد. https://cdn.icana.ir/d/019/43247.jpg دولت,برای,رفع,مشکلات,در,سرمایه,گذاری,چاره‌ای,بیاندیشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، الیاس طاهری در نشست علنی امروز چهارشنبه 21 اسفند در نطق میان دستور مجلس گفت: ملتی که بر تمامی گزینه های روی میز تنها لبخند می زند و با حضور گسترده خود در تمامی صحنه های حماسه ای بزرگ خلق می‌کند زندگی شیرینی داشته باشند.

نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بی‌تردید پیروی از الگوی علمی برآمده از درون و فرهنگ انقلابی‌اسلامی عامل شکست و عقب‌نشینی دشمن در جنگ اقتصادی خواهد بود. لازم است با تلاش در عدم وابستگی به نفت و توجه به سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و تقویت پول ملی کنترل تورم بازگرداندن آرامش به محیط کسب و کار و نگاه به درون و توجه به داشته‌های خود پیشرفت در این مسیر را تصریح کرده و تلاش شود تا آموزه‌های اجرایی اقتصاد مقاومتی شکوفا شود.

دبیر کمیسیون صنایع مجلس اضافه کرد: در برطرف کردن موانع داخلی و خارجی نباید فریفته لبخند دشمن شد چراکه دستاوردهای انرژی هسته‌ای آسان به دست نیامده و اگر خون شهیدان این عرصه نبود قطعا شرایط سرافرازانه امروز را نداشتیم. می‌طلبد که از این رهاورد به صورت انقلابی دفاع کرد و این داشته‌های عمیق را پاسداشت.

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت: ضمن خسته نباشید به تیم مذاکره‌کنندگان هسته‌ای کشورمان از آنان درخواست می‌کنم که در مذاکرات آتی که با قدرتی که برآیند ملت بزرگ ایران و رهنمودهای رهبر عزیز و خون شهیدان است حاضر شوند و قطعا تضمین چرخه غنی‌سازی به منظور تامین سوخت نیروگاه‌ها جهت تامین نیازهای صلح‌آمیز داخلی کمترین انتظار از تیم مذاکره‌کننده و رزمندگان جبهه دیپلماسی است.

طاهری افزود: می‌طلبید که در تخصیص سبد کالا که فی‌نفسه کار خوبی بود در کیفیت و و کمیت و هم در روش توزیع آن با دقت و عدالت بیشتری عمل شود تا همه اقشار کم‌درآمد از جمله کارگران کشاورزان و زنان سرپرست خانوار و ... مورد توجه قرار می‌گرفتند.

نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در دولت می‌خواهم که در ایجاد فضای مطلوب مجازی کشور و جلوگیری از اشاعه فرهنگ ضددینی و اخلاقی در فضای مجازی نهایت تلاش را به عمل آورد و در خصوص حفظ شأن مادی و معنوی فرهنگی و نیز ایجاد اشتغال جدیت به خرج دهد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابی خود در بخش‌های مختلف از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet